Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2015 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 14 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 92 påmeldte deltakere.

Aftenbladet BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arvid ThorsenAftenbladet BILHerrer - mellomlang løype181758

Capgemini BIL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Wiig AndresenCapgemini BILDamer - mellomlang løype211315
Priya ChilamkurthiCapgemini BILDamer - kort løype200426
Stein Arve FinnestadCapgemini BILHerrer - mellomlang løype67806
Linn SomaCapgemini BILDamer - mellomlang løype211213

Egersund OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OKDamer - mellomlang løype197977
TorSverre E. SkåraEgersund OKHerrer - mellomlang løype94943

Ganddal IL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILDamer - lang løype187124
Bjørn BjellandGanddal ILHerrer - mellomlang løype141098
Tor BrekkenGanddal ILHerrer - lang løype197768
Aksel DommersnesGanddal ILHerrer - kort løype211842
Joar EilevstjønnGanddal ILHerrer - lang løype184484
Per Olav HaarrGanddal ILHerrer - lang løype402531
Per Ingar HadlandGanddal ILHerrer - lang løype483738
Øivind HansenGanddal ILHerrer - lang løype206195
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal ILDamer - mellomlang løype146952
Daniel de Jong NjaaGanddal ILHerrer - kort løype197860
Lukas de Jong NjaaGanddal ILNybegynnerløype197986
Ove OalandGanddal ILHerrer - lang løype160920
Barbro SandalGanddal ILDamer - lang løype94286
Jonas Årvik SandalGanddal ILHerrer - mellomlang løype211823
Per Frode SandalGanddal ILHerrer - mellomlang løype206297
Trine Bolstad ScheieGanddal ILDamer - lang løype206193
Kristin SkadsemGanddal ILDamer - mellomlang løype193010
Knut SkjævelandGanddal ILHerrer - mellomlang løype197988
Morten Bjerga SundliGanddal ILHerrer - lang løype188954
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILDamer - lang løype174788
Ann Karin TjørhomGanddal ILDamer - lang løype160738
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILHerrer - mellomlang løype184260

JWC BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bertrand DenieulJWC BILHerrer - lang løype412336
Rowena NaileJWC BILDamer - mellomlang løype410021

Klubbløs (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro MarieroKlubbløsDamer - mellomlang løype214813
Arne NygaardKlubbløsHerrer - mellomlang løype169121
Lars PrimstadKlubbløsHerrer - mellomlang løype
Nils John VestølKlubbløsHerrer - mellomlang løype158042

National Oilwell Varco BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BILHerrer - mellomlang løype209954

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per W. TorgersenOddersjaa SSKHerrer - lang løype185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKDamer - mellomlang løype185940

Rajamaen Rykmentti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marjo LiikanenRajamaen RykmenttiDamer - lang løype199632

Sandnes IL (Rogaland) (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype212234
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype159317
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Damer - mellomlang løype213115
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype67818
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)Damer - lang løype181468
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)Damer - mellomlang løype184155
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype173470
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype68096
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype174023
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)Damer - lang løype143224

Statoil BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan ArendalStatoil BILHerrer - mellomlang løype192611
Runar Eike ToftStatoil BILHerrer - lang løype192663

Stavanger Orienteringsklubb (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype169769
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype181616
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype165135
Toril FalkenbergStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype79070
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype171890
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype198001
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype197802
Mathea KarlsenStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype169782
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype159620
Mathieu McGuireStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype197954
May MelingStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype62839
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195873
Ingunn kanne RisaStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype412938
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype172254
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype172000
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype146374
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype206388
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype172128
Arne ØstensenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype197948

SUS BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margot AsheimSUS BILDamer - mellomlang løype150445

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HusdalTIF VikingHerrer - mellomlang løype62992

Vaulen Orienteringsklubb (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein EliassenVaulen OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype184558
Anne GarsrudVaulen OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype98302
Brit NilsenVaulen OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype158076
Øystein NilsenVaulen OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype147451
Amund Garsrud TvedtVaulen OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype217083
Ingvild Garsrud TvedtVaulen OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype206200
Finn-Morten ÅrstadVaulen OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype158624

Ålgård Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode Halvor LundÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype170503
Raymond B PettersenÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype155032
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringHerrer - lang løype203411
Geir SandÅlgård OrienteringHerrer - lang løype181660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringHerrer - lang løype60595
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringHerrer - lang løype94324

Annonser

IOF Eventor