Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2015 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 14 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 92 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Priya ChilamkurthiCapgemini BIL200426

Damer - mellomlang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Wiig AndresenCapgemini BIL211315
Margot AsheimSUS BIL150445
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb169782
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Rowena NaileJWC BIL410021
Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb158076
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Linn SomaCapgemini BIL211213
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb206200
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Barbro SandalGanddal IL94286
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

Herrer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

Herrer - mellomlang løype (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Bjørn BjellandGanddal IL141098
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)212234
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Geir HusdalTIF Viking62992
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb147451
Arne NygaardKlubbløs169121
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Lars PrimstadKlubbløs
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)68096
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
Knut SkjævelandGanddal IL197988
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL209954
Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb217083
Nils John VestølKlubbløs158042
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Herrer - lang løype (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Øivind HansenGanddal IL206195
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Geir SandÅlgård Orientering181660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Runar Eike ToftStatoil BIL192663
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986

Annonser

IOF Eventor