Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skjærgårdssprinten - Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten - Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 212 påmeldte deltakere.

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Ane Røed GjertsenStokke IL197765
Johanna KristensenStokke IL165679
Mathilde KristensenStokke IL197757
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Andrea StrømStokke IL96681
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Eline SchjervenLardal OL192960
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering412974

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Mina SchjervenLardal OL154292
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ingvild HøydalNydalens SK176096
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Truls Christian RevåStokke IL207854
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Hanne VassendPorsgrunn OL153300
Heidi Therese WiestVang OL173253
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Elin GravningenStokke IL203626
Lizzie InghamHalden SK216466
Line Drange RuudRøyken OL193703
Anja WingstedtHalden SK79290

D 40- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL159003
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Trine Ruud BråtenRaumar Orientering480031
Grethe B ClausenLarvik OK78721
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Åse Hanne KristensenStokke IL96680
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Anne MadslienNydalens SK157122
Kari MadslienNydalens SK201959
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Kristin SølbergIL Leik160507
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Berit DanielsenTyrving IL159502
Gro EllegaardVang OL84212
Toril HallanLillomarka OL180923
Grete Synnøve B HoviSkien OK184157
Anne-Guri JevneHamar OK92235
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Marianne NjåsteinTyrving IL152458
Hilde StorløkkenKongsberg OL91403
Kjersti StræteRingerike OL79007

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Margareta BrynhildsenStokke IL176175
Karin KittilsenStokke IL62274
Inger NergaardStokke IL198006
Turid Rustand OlsenKongsberg OL176227
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Eli KlovningPorsgrunn OL149241
Margith ReppesgårdHedrum OL176012
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Martin DybvikStokke IL195896
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Liam WingstedtHalden SK176982
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Erik Rønhovde FrostmoStokke IL202297
Simen GravningenStokke IL177257
Tobias MathisenPorsgrunn OL413024
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Audun BrevikStokke IL211588
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925
Karl Mathias WoldOK Horten207850
August Syrdal ØenHeming Orientering187011

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Ole Johan BråtenVang OL159325
Eskil FrøislandVang OL208085
Peter Andreas GisholtFossum IF198904
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Emil StørmerFossum IF214741
Fredrik SveenVang OL188458
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Henrik BergmanSandefjord OK157490
Bjørnar BrevikStokke IL143181
Mats DahlénKristiansand OK158614
Morten FredhMåren OK208419
Halvor HorvliKonnerud IL97362
Donatas KontautasOK Moss169814
Marius MartinsenSandefjord OK171885
Henrik Drange RuudRøyken OL159327

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BakkePorsgrunn OL149324
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Kenneth DybvikStokke IL195593
Trond FossSandefjord OK174871
Einar GisholtFossum IF134846
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Tom KristensenLarvik OK177539
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand170530
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Tore NymarkAskøy OL192524
Christian ReuschHeming Orientering194449
Tor RingstadHedrum OL172259
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Atle WølloKongsberg OL177837
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 50- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Morten AndresenOK Skeidi187234
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Geir BråtenVegårshei IL181985
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Roy GjerdingOK Moss197796
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL97453
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Eivind HoffTyrving IL161008
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Hallvard KorenOK Moss84741
Svein LarsenKongsberg OL400146
Roger LysnesHedrum OL182119
Kjell MaroniByåsen IL413180
Terje MidtbøWing OK199655
Øivind MyhreKongsberg OL152511
Are NjåsteinTyrving IL206550
Erlend RåheimOK Øst134123
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Juha VienaRingerike OL61055
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Runar KittilsenStokke IL169014
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Eilef LandsverkSkien OK127169
Olav NipenTyrving IL197973
Atle RemmePorsgrunn OL186202

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Roar ForbordMalvik IL151180
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL92538
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Thorolf TrolsrudBotne SK60900

Annonser

IOF Eventor