Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldrespretten; Arrangør Skogsjentene i Sør-Trøndelag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Huldrespretten; Arrangør Skogsjentene i Sør-Trøndelag
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: onsdag 10 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen ILH 60-412934
Ola BergerByåsen ILH 35-170612
Guri BjørndalByåsen ILD 55-196923
Rine HanssenByåsen ILD 50-76088
Lasse NatvigByåsen ILH 55-209980
Leif RøhjellByåsen ILH 70-86406
Eirik VefsnmoByåsen ILH 55-161048

Freidig (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola AaldeFreidigH 75-78225
Berit GrandeFreidigD 60-181442
Olav KvittemFreidigH 60-192301
Magnus LandstadFreidigH 70-483336
Knut LillealternFreidigH 65-485464
Heidi Meyer MidtunFreidigD 60-76092
Grete Berge OwrenFreidigD 55-176244
Øyvind SchjelderupFreidigH 50-210013
Kjell Atle StrandeFreidigH 70-201836
Elisabeth SæthreFreidigD 50-209988
Kjersti TannvikFreidigD 45-188730
Nils Olav VennevikFreidigH 65-412688
Gunnar ØsterbøFreidigH 75-181218

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel RavnsborgHamar OKD 70-219555
Øivind Magne RogndalenHamar OKH 70-198837

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore HeggemKlubbløsH 60-126635
Magnar NedlandKlubbløsH 35-179435
Roar StensethKlubbløsH 65-86423

Krokstadøra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra ILD 55-128550

Malvik IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ForbordMalvik ILH 70-208600
Eigil SørliMalvik ILH 75-179842

Nidarøst OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OKH 70-182084
Leif EngenNidarøst OKH 70-180706
Kristian J. FougnerNidarøst OKH 65-123581
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKD 60-159523
Tore KisteNidarøst OKH 70-186019
Dag StenersenNidarøst OKH 55-412983
Torleif StephansenNidarøst OKH 70-127137
Oddgeir ØfstiNidarøst OKH 80-216967

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John SvergjaNord-Østerdal OKH 50-69137

OL Trollelg (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL TrollelgH 85-191067
Paul ForsethOL TrollelgH 80-191258
Frode HaugskottOL TrollelgH 50-216715
Kristin HaugskottOL TrollelgD 40-216726
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH 75-188762
Jon Arne KlemetsauneOL TrollelgH 65-66745
Anders LaugloOL TrollelgH 75-179416
Harald LaugloOL TrollelgH 65-165494
Erik LundOL TrollelgH 65-71413
Odd MusumOL TrollelgH 70-137120
Inge NørstebøOL TrollelgH 55-201847
Egil RepvikOL TrollelgH 65-146401
Ruth SchmidOL TrollelgD 60-211204
Leif Gunnar SmistadOL TrollelgH 55-72389
Kristian StensrudOL TrollelgH 35-66757
Henry SundsetvikOL TrollelgH 75-179385
Thore SundsetvikOL TrollelgH 70-179386
Øistein ÅsmulOL TrollelgH 70-80763

Selbu OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jardar SandstadSelbu OKH 75-412150

Steinkjer OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mary BenumSteinkjer OKD 70-128505
Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OKD 65-139434
Rolf KarsetSteinkjer OKH 65-203506
Aslaug MølnvikSteinkjer OKD 70-128482

Verdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kari BuggeVerdal OKD 60-80815
Kristian MidthjellVerdal OKH 65-80120

Wing OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar AasvangWing OKH 65-71687
Åse Rita EllingsenWing OKD 50-72003
Tor GjermstadWing OKH 65-161001
Randi HellandWing OKD 70-78496
Per Ivar SkinderhaugWing OKH 45-413091
Knut SkjesolWing OKH 70-193030
Rune StræteWing OKH 45-203489
Robert StrømWing OKH 70-188838

Östersunds OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom BrantheimÖstersunds OKH 65-84692
Karin WalltinÖstersunds OKD 65-84693

Annonser

IOF Eventor