Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RingAlm-cup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: RingAlm-cup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 3 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

Elverum OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even LindaasElverum OKH 15-16202094
Gaute LindaasElverum OKN-Åpen179351
Mats LindaasElverum OKH 11-12209963

Gjø-Vard OL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OLN-Åpen212249
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLC-Åpen203464
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OLN-Åpen212357
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLC-Åpen212569
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 17-20183680
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLD 13-14168541
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OLD 15-16165733
Selma BekkelundGjø-Vard OLN-Åpen154277
Caroline EideGjø-Vard OLD 13-14192540
Jeppe August GrundtvigGjø-Vard OLN-Åpen205499
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OLN-Åpen211974
Eline KravdalGjø-Vard OLN-Åpen193098
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 13-14201989
Marie KravdalGjø-Vard OLD 11-12201972
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OLD 13-14154044
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLH 11-12154046
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLH 13-14178352
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLN-Åpen192949
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 11-12179860
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLN-Åpen180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLN-Åpen116899
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLD 15-16160442
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLD 11-12179798
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLN-Åpen154276

Hadeland OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RognstadHadeland OLD 11-12209712
Ingeborg RognstadHadeland OLD 13-14155546

Hamar OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Rønning HuberHamar OKH 17-20207823
Anine LomeHamar OKD 15-16195757
Kamilla LomeHamar OKD 13-14189071
Vegard RanestadHamar OKH 11-12176005
Martin ReinemoHamar OKC-Åpen204712
Per Ivar ReinemoHamar OKH 17-20204713

Lillehammer OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guro Skari BergerLillehammer OKD 15-16192201
Frikk DukefossLillehammer OKH 13-14217823
Ane Holm GrønengLillehammer OKD 15-16165091
Jørgen Holm GrønengLillehammer OKN-Åpen183813
Sjur Holm GrønengLillehammer OKH 11-12146388
Even KarlsenLillehammer OKH 13-14177780
Guro KarlsenLillehammer OKD 15-16177787
Jostein KarlsenLillehammer OKH 13-14191225
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 11-12217670
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKN-Åpen217672
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 11-12217671
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 11-12208587
Anders TaraldsenLillehammer OKH 11-12192627
Håkon WedumLillehammer OKH 11-12183841

Løten o-lag (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lagH 13-14202142
Petter Stensli ForsethLøten o-lagH 13-14168486
Iver HyttebakkLøten o-lagH 13-14202037
Oline HyttebakkLøten o-lagD 11-12202057
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 17-20114843

OL Toten-Troll (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollC-Åpen184001
Håvard GjestvangOL Toten-TrollC-Åpen402743
Kasper HoelOL Toten-TrollH 13-14197798
Jakob MoOL Toten-TrollH 13-14207814
Jonas MoOL Toten-TrollH 17-20197755
Jon Magnus SmestadOL Toten-TrollH 15-16184110
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH 11-12128419
Karen Johanne ØfstaasOL Toten-TrollD 15-16197808

OL Vallset/Stange (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleOL Vallset/StangeH 15-16191177
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeN-Åpen176051
Sverre NarumOL Vallset/StangeH 15-16206442

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringH 15-16195875

Ringsaker OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even BordalRingsaker OKH 13-14215180
Henrik BordalRingsaker OKH 17-2092336
Johannes BordalRingsaker OKH 17-2092337
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OKH 13-14191208
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OKH 15-16206287
Kristine FjeldRingsaker OKD 17-2092330
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKH 13-14149564
Håvard HovdeRingsaker OKH 15-16203535
Krister HovdeRingsaker OKH 17-20177012
Patrick JemtlandRingsaker OKN-Åpen149673
Thomas KalgraffRingsaker OKN-Åpen149722
Lise Hveem KrogstiRingsaker OKC-Åpen149675
Guro Fejerskov MolstadRingsaker OKC-Åpen155124
Anton ØyvindssonRingsaker OKH 13-14179394

Snertingdal IF Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andre BrobakkenSnertingdal IF OrienteringC-Åpen212736
Eskil BrobakkenSnertingdal IF OrienteringN-Åpen212817
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF OrienteringC-Åpen212811
Agnethe HasliSnertingdal IF OrienteringD 15-16158846
Arja Martine HellebustSnertingdal IF OrienteringN-Åpen206244
Aksel HolmenSnertingdal IF OrienteringC-Åpen111569
Therese HolmenSnertingdal IF OrienteringN-Åpen212752
Jon StrandSnertingdal IF OrienteringC-Åpen212745
Erik WallinSnertingdal IF OrienteringN-Åpen
Lars WallinSnertingdal IF OrienteringC-Åpen211923

Vang OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OLH 15-16159325
Anne FrøislandVang OLD 11-1280043
Eskil FrøislandVang OLH 15-16208085
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 15-16120710
Fredrik SveenVang OLH 15-16188458
Heidi Therese WiestVang OLD 15-16173253

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor