Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 12 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

H19- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Trygve BuanesTIF Viking203415
Kjetil DammTIF Viking76216
Olav EkrheimVaregg Fleridrett195567
Espen HammerslandGneist, IL195904
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Eirik Sæther HatlenBSI - Orientering96365
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett186310
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL124852
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett193133
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Snorre LundeGneist, IL187315
Ketil MaldeIL Gular78716
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Petter Oen-SivertsenTIF Viking195917
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Sturle Tolo NordeideGneist, IL210888
Matti TorgersenBergens TF201948
Göran WinbladRehns BK79521

D19- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL133041
May-Lill DammTIF Viking158099
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Nina GogaBergens TF184202
Kristine GrønlundBSI - Orientering177282
Marian KjellevoldIL Gular188769
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb84215
Else LogeBSI - Orientering
Marie Tschudi MadsenTIF Viking195915
Birte OppedalGneist, IL159697
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605

H16-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre DammTIF Viking184400
Jakob EiknerFana IL179948
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Øyvind JohannessenGneist, IL175939
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Knut KyrkjebøTIF Viking165661

D16-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Runa AlmelandFana IL206376
Hanne DaltveitFana IL168428
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125

H60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn HoleBergens TF159313
Jan Terje MikkelsenTIF Viking92187

D13-15 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL412503
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154

H13-15 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett91678
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking111731
Birk Bell LysakerFana IL211313
Edvard Ormhaug Tschudi MadsenTIF Viking195916
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Fredrik VikenGneist, IL192431

D60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF144671
Berit HegdalBergens TF159341
Ingrid RollFana IL192922
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF159340

D/H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Oskar HeksemFana IL
Gabriel Skintveit MikkelsonVaregg Fleridrett
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellinor BekkumFana IL213365
Helene GrønbechAskøy OL211881
Oda Kjellevold MaldeIL Gular78715
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Victoria TorsvikGneist, IL187232

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidTIF Viking195921

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine NyhusBSI - Orientering197717

D/H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaisa Klubben MosevollAskøy OL211979

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Kirill EikangerGneist, IL212188
Siv Klubben MosevollAskøy OL
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Einar SkintveitVaregg Fleridrett

A-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre EkrheimBergens TF165469
Louise Marie JohnsenKlubbløs
Marcel NiederhauserAskøy OL194813

Annonser

IOF Eventor