Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Høvdingen
Dato: lørdag 2 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Sofie TømtIL Imås207732
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse137184
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linne AuslandOddersjaa SSK146611
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Mia HirschIF Trauma189015
Silje KregnesKristiansand OK142857
Ada Helene OlsenIF Trauma175814
Fanny SkindloIF Trauma168442

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje JohnsenØyestad IF allianse160721
Henriette OlsenIF Trauma156961

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Julie NærestadVegårshei IL180242
Elise RøsnesIL Høvdingen124004
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKonnerud IL170604
Silje BøenKristiansand OK157738
Hanne-Kristin HagtvedtFlosta IL187082
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Målfrid KonstKristiansand OK197878

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten Blakstad CappelenHisøy OK87670
Siri CowardOK Sør193129
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Ragnhild HaldKristiansand OK172977
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Anne Betty SødalWing OK124026

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn ErlandsenHisøy OK98006
Brage TakleKristiansand OK198046
Henrik Andreas TømtIL Imås206545

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvard ErlandsenHisøy OK86120
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Atle NilsenVegårshei IL193879
Guttorm RosendahlIL Vindbjart204834
David RundeKristiansand OK157065
Sander ØveråsIL Imås213072

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Anund NyhusBirkenes IL184628

H 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Morten CowardOK Sør144045
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK156552
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Arne Johannes LøkkenFlosta IL160751
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Kristian NyhusKristiansand OK203289
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509
Atle Wendel ScheieOK Sør204624
Mads Wendel ScheieOK Sør141942
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290

H 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind AndersenBirkenes IL184253
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Christian BøenKristiansand OK197760
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Jørgen MadslienNydalens SK157150
Håvard NilsenVegårshei IL193624
Jon NilsenKristiansand OK192451
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK151356
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering402852
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tony HalsallOtra IL204646
Ove KjetsåOtra IL204645
Roar MyhreKristiansand OK129736
Tor OlsenIF Trauma156957
Are SkindloIF Trauma203432
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Harald ØveråsIL Imås
Asle ÅsmulBirkenes IL154420

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Geir BråtenVegårshei IL181985
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Dagfinn HagtvedtFlosta IL132059
John HansenKristiansand OK165222
Roar HermansenKristiansand OK197998
Per Magne HoffHisøy OK412225
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Dag Petter SødalOddersjaa SSK66803

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Stein CowardOK Sør71282
Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering91183
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Widar Taxth LølandIL Express98008
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Stein R. JensenLia IL149125
Erling LauvrakIL Imås157017
Peter RosendahlIL Vindbjart86351

Annonser

IOF Eventor