Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 30 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 262 påmeldte deltakere.

D -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212120
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212099
Maria Strømdal WikFreidig213142
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frid Sverresdotter EksethFreidig212823
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Ella Fiskum NessFreidig125685
Anna Aurora NolteFreidig188746
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Stine AuneNidarøst OK203649
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL145212

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Vera MelkildFreidig180322
Dina ReitanFreidig153665
Anna RenolenWing OK159018
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Eldrid BratsbergWing OK199654
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Kristine Klock FletenWing OK161005
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb193890
Marte Hoff HagenByåsen IL160436
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Heidi JensenNTNUI204714
Karen Oline KolstadFreidig159545
Gina MagnussenNTNUI154071
Frida OpheimFreidig154345
Pernille OpheimFreidig142526
Malin SandstadFreidig159550
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222
Frida SætherFreidig180266
Line SølbergOL Trollelg160510

D 21- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Hilland AndersenNTNUI93928
Marte Fallbakken BergeNTNUI216339
Elen Katrine Skjerve BredesenNTNUI173069
Anne berit EngebakkenVingelen IL92144
Kristine FjellangerNTNUI157200
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Ragnhild Håøy GrueNTNUI135276
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Guro Heimstad KleivenNTNUI62202
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Rannveig JørgensenNTNUI182034
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Mette Resell NolteFreidig206048
Jenny PerssonByåsen IL118600
Sara ProforsFrol IL192448
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Katharina RogstadNTNUI214742
Ane Kjerstine SandstadFrol IL60664
Melanie SimpsonWing OK179419
Elise Taylor SpetsFrol IL157296
Kari SvingheimFrol IL208088
Ida TiltnesTyrving IL159511
Guro TorpeFrol IL80719
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marit ValaNTNUI97110
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Mira Lilleholt VikNTNUI
Lise Østlid bagstevoldNTNUI145295

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Endreseth BaaslandFreidig203628
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Alf Petter LynumFreidig186849
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig179861
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Vemund MølnvikFreidig203492
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Ola Garstad PettersenFreidig
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK202251
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL134259
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Trygve Annar NæssWing OK176524
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Olaf Gilje SanneFreidig165199
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Mats EidsmoFreidig179813
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL184175
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Mathias VindalFreidig203527

H 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185
Håvard Sandstad EidsmoFreidig154400
Birk GravdahlWing OK145881
Ola KeiseråsIL Leik160506
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Arvid LyngstadWing OK180173
Martin LøvåsNidarøst OK203646
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Andreas SølbergOL Trollelg160481
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 21- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Anders EstenstadIL Leik139393
Mads FornesNTNUI412222
Erik FrøsethVerdal OK63724
Snorre HansenByåsen IL208638
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Petter LyngNidarøst OK86275
Carl Petter LyngenFrol IL155829
Terje MaroniByåsen IL68412
Gaute NepstadNTNUI
Kristoffer NeslandNTNUI154072
Robert Gjære NyhusOK Fjell206229
Gjermund OlsenNTNUI159336
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK197586
Niklas ProforsNTNUI204552
Morten RikstaddalIL Leik157004
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI153692
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian Wollen SteenNTNUI71040
Fredrik SteinsvikNTNUI171971
Helmer VoldenWing OK80536

H 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Arild H ClausenFreidig179864
Arne DybdahlLillomarka OL480200
Tomas EidsmoFreidig173137
Stein-Erik FletenWing OK199651
Jan HageIL Leik187018
Arild HeggesetFreidig410900
Jon HolstadFreidig97601
Egil HustvedtWing OK412954
Brage KeiseråsIL Leik206323
Eivind LonaWing OK202257
Bjørnar LynumFreidig185929
Agnar RenolenWing OK157222
Roy SelandWing OK137211
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Trond SletnerByåsen IL412551
Harald StorrønningByåsen IL181701
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Øystein WiggenByåsen IL155923

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Erik BlakeByåsen IL176145
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Knut HagenByåsen IL200231
Dag Erik HellandWing OK160998
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Bjarne LienByåsen IL81063
Kjell MaroniByåsen IL413180
Terje MidtbøWing OK199655
Ragnar NessFreidig76120
Per Einar PedersliOL Trollelg160439
Dag StenersenNidarøst OK412983
Eirik VefsnmoByåsen IL161048
Geir WillumsenFreidig69093
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank BjarkøWing OK188759
Rune M HoltFreidig187009
Olav KvittemFreidig192301

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Tor GjermstadWing OK161001
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Lars SkrøvsethWing OK211359
Frode StensrudOL Trollelg200407
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Faye KnudsenOL Trollelg191304
Leif RøhjellByåsen IL86406
Torleif StephansenNidarøst OK127137
Robert StrømWing OK188838
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Jardar SandstadSelbu OK412150
Henry SundsetvikOL Trollelg179385

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK483180
Paul ForsethOL Trollelg191258

H 17-39 bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge LeirenByåsen IL124182

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Kari Solem AuneByåsen IL132099
Anne-Lise BratsbergWing OK80518
Susanna BrynhildsenWing OK160997
Gøril EideByåsen IL199490
Hilde ForbordMalvik IL72257
Anne Elisabeth HellandWing OK160993
Mari HoffByåsen IL181864
Sigrid MelkildFreidig132741
Mona J. MølnvikFreidig153666
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kristin SølbergIL Leik160507
Kjersti TannvikFreidig188730
Liv TennesWing OK199281

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Rine HanssenByåsen IL76088
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Grete Berge OwrenFreidig176244
Hanne SvegårdByåsen IL211462

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri DrogsetWing OK123804
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi HellandWing OK78496

Annonser

IOF Eventor