Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RingAlm-cup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RingAlm-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hedmark / Ringsaker OK
Dato: onsdag 29 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Anne FrøislandVang OL80043
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK165108
Mari Ovidia RanestadHamar OK181991
Astrid RognstadHadeland OL209712
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Berthe TesloHadeland OL413058

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL165733
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Ine JensenLillehammer OK192493
Mari Robøle LienHamar OK181966
Anine LomeHamar OK195757
Lotte Sølvsberg NorenHamar OK155019
Emma RyenHamar OK95279
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Marit SveenHamar OK175810
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Karen Johanne ØfstaasOL Toten-Troll197808

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne CumminsRaufoss IL Orientering188989
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK199489
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur Holm GrønengLillehammer OK146388
Lars LienGjø-Vard OL187270
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK165083
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Anders TaraldsenLillehammer OK192627
Christian Funderud WedumLillehammer OK192403
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Even BordalRingsaker OK92322
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Frikk DukefossLillehammer OK88997
Petter Stensli ForsethLøten o-lag168486
Kasper HoelOL Toten-Troll197798
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK191225
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Brage WisethLillehammer OK191223
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Ole Johan BråtenVang OL159325
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Håvard HovdeRingsaker OK203535
Even LindaasElverum OK202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL183680
Henrik BordalRingsaker OK92336
Johannes BordalRingsaker OK92337
Even Lindstad BørresenHamar OK180087
Krister HovdeRingsaker OK177012
Einar LofthusHamar OK181995
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Sverre Bang StøengHamar OK154839

N-Åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212702
Henrik BergGjø-Vard OL203590
Martin BergGjø-Vard OL212569
Emilia DiesenVang OL173254
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL191262
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL212249
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK183813
Roy HolmRaufoss IL Orientering165986
Sara HovdeRingsaker OK
Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL203610
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK
Even LienGjø-Vard OL187269
Gaute LindaasElverum OK179351
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK177812
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK62773
Sebastian Nerli-ØstbyGjø-Vard OL212670
Malin RøiseRaufoss IL Orientering166463
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL116899
Nikolai TesloHadeland OL204702
Anna-Lovise ThorstadRaufoss IL Orientering111377
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Josef ÖhmanGjø-Vard OL166976

C-Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette AndersenRingsaker OK
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL191363
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering60948
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK
Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK
Jon StrandSnertingdal IF Orientering
Lars WallinSnertingdal IF Orientering

Annonser

IOF Eventor