Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom Hedmark og Oppland, Gjø-Vard-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom Hedmark og Oppland, Gjø-Vard-løpet
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hedmark / Innlandet
Dato: lørdag 6 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 255 påmeldte deltakere.

N-åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL212357
Selma BekkelundGjø-Vard OL154277
Henrik BergGjø-Vard OL202256
Martin BergGjø-Vard OL202358
Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL212827
Kjersti GjerdingenHadeland OL157063
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Sindre JøranliTorpa OL
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Mats LigaardenGjø-Vard OL
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL
Hannah SchjetneGjø-Vard OL212260
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Endre SolbergGjø-Vard OL203589
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL116899
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Anne Marte TelstøEtnedal IL10295
Øyvind TelstøEtnedal IL75948
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Selma Byfuglien UlsrudGjø-Vard OL180900

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asle KregnesKristiansand OK184642
Bjørnar KregnesKristiansand OK153553
Trygve RognstadHadeland OL179970

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Stensby FuglehaugGjø-Vard OL180899
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mari Ovidia RanestadHamar OK181991

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Anne FrøislandVang OL80043
Guro Stensby FuglehaugGjø-Vard OL203608
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Launy WisethLillehammer OK191222

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL137159

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL203464
Silje BallangrudRaufoss IL Orientering195830
Caroline EideGjø-Vard OL192540
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Silje KregnesKristiansand OK142857
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192452
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna GjerdingenHadeland OL211303
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338

D15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL165733
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BjørgenHamar OK186177
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Dorte NarumHamar OK181462
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256

D17B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EllegaardVang OL84212
Mari GottebergHamar OK217493
Aase RanheimRingsaker OK191209
Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK179393
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti AndresenHadeland OL211172
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Guro IngvaldsenGjø-Vard OL203609
Tiril ReksnesHadeland OL
Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering206484
Mona SveenVang OL173267
Rita WiestVang OL207657

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering206548

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Unni ØygardLøten o-lag79561

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Lisbeth GråvVang OL82355
Mari JøranliTorpa OL
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Tone Bleken RudVang OL80828
Gunn Elin RudiHadeland OL413066

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Mona LomeHamar OK190329
Marianne MyklebustHamar OK176018
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BakkenLillehammer OK83165
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Lis DæhliLøten o-lag181113
Bente GrøndalenHamar OK96659
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Gunnhild LjonesHamar OK130721
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumRingsaker OK89547

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Berit RøsteRingsaker OK153306
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag60508
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL212285
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering111569
Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL203610
Even LienGjø-Vard OL187269
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Lars LienGjø-Vard OL187270
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Eskild SætherFossekallen IL185896

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Even BordalRingsaker OK215180
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK1912225
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Birk Strand BjørnaaLillehammer OK217898
Noak ØhmanGjø-Vard OL166976
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Sigurd GjerdingenHadeland OL211451
Håvard HovdeRingsaker OK203535
Even LindaasElverum OK202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743
Kristian LarsenRingsaker OK154950

H15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Åsmund SætherFossekallen IL185905

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL176054
Henrik BordalRingsaker OK92336
Johannes BordalRingsaker OK92337
Even Lindstad BørresenHamar OK180087
Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK89851
Krister HovdeRingsaker OK177012
Einar LofthusHamar OK181995
Jonas MoOL Toten-Troll197755
Torstein StorlienRingsaker OK203372
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529
Sverre Bang StøengHamar OK154839

H17B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn SætherFossekallen IL185902
Sondre ØstbyeElverum OK89549

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag83198
Jon Arne SchjetneGjø-Vard OL

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL154949
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Dag LofthusNTNUI208002
Steinar LyshaugSnertingdal IF Orientering206485
Asbjørn OlsenNTNUI160417
Jan Ola PedersenVang OL178333
Christopher RolsdorphGrue IL202393
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Anders SkjesetVang OL157996
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering204723
Pål StenbergVang OL71473
Håvard TelstøEtnedal IL192605
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Henrik Bleken RudVang OL145164
Anders SollienOL Toten-Troll92154

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Christian BangHamar OK154868
Tore BjørnerødOK Moss61943
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Stein H. HagenFossum IF206289
Frode HaugHamar OK97998
Lars Gøran KletthagenSnertingdal IF Orientering63757
Esten KorenNydalens SK77444
Svein Erik LarsenRingsaker OK154017
Jon Gunnar MorkNydalens SK71304
Stein Arne NegårdVang OL170443
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Svein ThorsbergGrue IL89081
Gunnar Engen VikNydalens SK204299

H 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Erik GrøndalenHamar OK96657
Einar JensenNydalens SK200777
Jon KaarbyNydalens SK79902
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Trond OlsenLøten o-lag159334
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Tor StrandRaumar Orientering74968
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Harald ØstbyeElverum OK82107

H 65- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Trond FeiringHamar OK202135
Håkon HalvorsenElverum OK137300
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK154325
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK170285
Stein NordviElverum OK211173
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Helge RevhaugRingerike OL214964
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Arne SørensenHadeland OL98409
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Tor TrøanHadeland OL96183
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind HagenHadeland OL200639
Willy JohansenRingsaker OK190250
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
Svein SolerødOL Toten-Troll62038
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor