Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nordland 3-dagers/KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers/KM sprint
Arrangørorganisasjoner: Bodø og Omegn IF Orientering / Tverlandet IL
Dato: fredag 19 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering212242
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering211946
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering
Vebjørn LundeBodø og Omegn IF Orientering
Andreas TjønndalBodø og Omegn IF Orientering

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering212218
Ida SolliMo OK
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483
Magnhild VangstadBodø og Omegn IF Orientering

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering159308
Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering181555

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering158618
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering158040
Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering181551
Tullball123 NeineineiBodø og Omegn IF Orientering215129
Håvard RokkanMo OK186141

D17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Elin BjervaLarvik OK180000
Kristine FjeldboNTNUI168868
Aurora FossøyNTNUI62220
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering214810
Heidi JensenNTNUI204714
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Åshild KolstadMo OK182129
Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering211512
Kjersti LundeBodø og Omegn IF Orientering
Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering215169
Lena Cecilie PedersenIL Siso67559
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering158532
Ingvild Oxaas WieMo OK123901
Hedvig ÅstebølNTNUI181961

H17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EkebergTyrving IL201413
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering96667
Kristian HinesHerringen IL77381
Ole-Kristian KaspersenMo OK182131
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering158124
Håvard MølnåsMo OK193112
Halvor Eid NielsenNTNUI83152
Torgeir NørbechTyrving IL192593
Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering211514
Jan-Arne PettersenBodø og Omegn IF Orientering
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Jakob Kalvig SkoganNTNUI156913
Yngve SkogstadFrol IL180124
Lars SolliMo OK182025
Jørn SundbyLarvik OK411759
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering204669
Sigurd Oxaas WieMo OK182024

H17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin KaspersenMo OK186196

D45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering156894
Christine GjermoØstmarka OK146325
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

H45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore KolstadMo OK181461
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Roy SolbakkValnesfjord IL97424
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Harald StorrønningByåsen IL181701
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232

D55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL159502
Elsa HauknesMo OK186197
Inger Lise PettersenKorgen IL192093
Eli RingdalenMo OK83249

H55 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hemmo AhokoivuSK Pohjantähti150750
Jan Gaute BuvikKorgen IL66605
Håkon B BøBodø og Omegn IF Orientering170706
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Helge RustadFreidig173333
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Ingar SolbergOlderskog IL400866
Jan Kåre VatneMo OK123912
Arnulf VillmoKorgen IL192115

D65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Eli KlovningPorsgrunn OL203280
Eva Lund PedersenIL Siso67558

H65 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering136868
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering91260
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso204711
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Tore VaajeAsker Skiklubb400434

H75 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Svein SolerødOL Toten-Troll62038

Trim (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse FossbergHerringen IL144116
Hilde RokkanMo OK123895

Annonser

IOF Eventor