Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rogalandsranking Stutafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rogalandsranking Stutafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 10 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 137 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)124715
Vetle IdlandÅlgård Orientering189166
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Synne LevangÅlgård Orientering212334
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Livar OftedalÅlgård Orientering153895
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Natalie SandveGanddal IL213010
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Vilde IdlandÅlgård Orientering189167
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Julie PuntervoldEgersund OK204767

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje NilsenSandnes IL (Rogaland)173334

D 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill BrekkenGanddal IL184483
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Inger Skretting OpstadEgersund OK412473

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb156736
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL80733
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Tobias RøddeGanddal IL197866
Markus StoklandGanddal IL188844
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb207747

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)207692
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Fredrik SandalGanddal IL147077
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL165888
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Kjell SvihusGanddal IL160984
Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb38934
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK121616
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag86583
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb147451
Albert NærheimSuldal Orienteringslag86582
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche Bue IdlandÅlgård Orientering188818

B-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Arild SvihusGanddal IL408088
Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)195724

Annonser

IOF Eventor