Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 9 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Vetle IdlandÅlgård Orientering189166
Anne LangmyrGanddal IL211819
Lars LangmyrGanddal IL
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Livar OftedalÅlgård Orientering153895
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Natalie SandveGanddal IL213010

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Vilde IdlandÅlgård Orientering189167
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje NilsenSandnes IL (Rogaland)173334

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL146951

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill BrekkenGanddal IL184483
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Janne ThygesenGanddal IL77447

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Inger Skretting OpstadEgersund OK412473

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb156736
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL165539
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Thomas Barvik MælandGanddal IL197952
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb207747

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb100570

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering170750
Trond LamarkGanddal IL184425
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

H 17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Tor BrekkenGanddal IL184478
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL165888
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL160920
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Kjell SvihusGanddal IL160984
Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb38934
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK121616
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb147451
Albert NærheimSuldal Orienteringslag86582
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche Bue IdlandÅlgård Orientering188818

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe StoklandGanddal IL174706
Arild SvihusGanddal IL408088

Annonser

IOF Eventor