Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: søndag 21 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 160 påmeldte deltakere.

N-åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering212975
Alfinn BjergaVikebygd IL209621
Sverre Steinar BjergaVikebygd IL209426
Lina Helen EikelandSuldal Orienteringslag202510
Rine Jordebrekk FermannSuldal Orienteringslag217127
Ingri Helena HavrevollSuldal Orienteringslag217129
Sander HavrevollSuldal Orienteringslag217132
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering212786
Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Hannah Nygård KristiansenVikebygd IL209427
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb84722
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb84724
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb187255
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Ella TjøstheimSuldal Orienteringslag217133
Benjamin VikseHaugesund IL Orientering
Thomas VikseHaugesund IL Orientering
Hanna VølstadÅlgård Orientering212634
Mari VølstadÅlgård Orientering212714
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åshild HindenesSuldal Orienteringslag216652
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Ingjerd HindenesSuldal Orienteringslag217131
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb158564
Runa OddenSuldal Orienteringslag217128
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb187322
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL144711
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Lovise NevlandÅlgård Orientering60589
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL192223
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb214811
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil HåheimIL Gular94041
Anita KristiansenVikebygd IL209422
Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering203475

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb180485
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Edel SlettemarkStord Orientering409342

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Sjo BjergaVikebygd IL185591
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Caspar RøthingHaugesund IL Orientering172070

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle Søndenå NygårdVikebygd IL209428

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Jone OddenSuldal Orienteringslag217143
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein HindenesSuldal Orienteringslag217130
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Martin NevlandÅlgård Orientering153170
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Simen AamodtNTNUI181443
Arild AasheimGanddal IL181858
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb83159
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering411861
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering203317
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Glenn Tore LølandNTNUI153852
Einar MartinsenVikebygd IL185830
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering158120
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Fredrik SandalGanddal IL147077
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering157072
Sander StielstraSauda Orienteringsklubb215130
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering183669
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Rune VassendenHalsnøy OL91414
Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering96611
Njål Helge R VølstadÅlgård Orientering173226
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering195823
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jon NærheimSuldal Orienteringslag129500
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering411515
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Jarle HeddelandØlen IL216860
Alf Gunnar PaulsenSauda Orienteringsklubb158551
Kjell SvihusGanddal IL160984
Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb216768
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb154967
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Albert NærheimSuldal Orienteringslag217136
Steinar SlettemarkStord Orientering207977

B-ope (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie BjergaVikebygd IL209428
Marit EikelandSuldal Orienteringslag217142
Kurt KleppaÅlgård Orientering149848
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Ricardo ReyVikebygd IL209635
Jorunn Øye RossebøSauda Orienteringsklubb
Arild SvihusGanddal IL408088

Annonser

IOF Eventor