Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp / avslutning av PWT-cupen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp / avslutning av PWT-cupen
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 12 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Isabel HeitmannKonnerud IL212693
Ida KulleseidKongsberg OL198925
Andreas MelheimSturla, IF212969
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF206337
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Johanna Sofie LongfjeldModum OL129395
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-14 prolog (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Iselin SørensenSturla, IF89072

D 15-16 prolog (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Lene FlessebergKongsberg OL143337

D 40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Torild MyrliTIF Viking208566
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Kari StrandKongsberg OL158103
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053

D 50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Gro EllegaardVang OL84212
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Hilde MoholthKongsberg OL208691

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre SandKongsberg OL172219
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders AmundsenKonnerud IL212424
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL177521
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Arne BerganKongsberg OL184532
Lukas KlausenSturla, IF188801
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF179309
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Reno PapeKonnerud IL187180
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar KollstrømRingerike OL212277

H 13-14 prolog (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL182097
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Ulrik HellenTIF Viking208676
Olav LundKongsberg OL175917
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 15-16 prolog (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Sølve DrageKongsberg OL211391
Eskil FrøislandVang OL208085
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203
Henrik HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Even LindaasElverum OK202094
Håkon LundKongsberg OL200597
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Tord StrandKongsberg OL183842

H 17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606

H 19 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814

H 40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Syver LøkenKongsberg OL178250
Stig MellingRingerike OL215004
Espen RøsteKongsberg OL204757
Rune SørensenSturla, IF189047
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Gjermund RørenEiker OL173451
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

Annonser

IOF Eventor