Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 16 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Lauritz BrunborgNittedal OL205411
Marte EgerKongsberg OL196871
Amalie FrydenlundKonnerud IL
Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL213444
Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL213213
Isabel HeitmannKonnerud IL212693
Iben Liveng BraadlandKonnerud IL
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Christoffer Vråle RønningKonnerud IL149109
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Marie KvarmeRøyken OL183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sunniva MorlandstoEiker OL176178
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D 13-14* (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Mari KjelleRøyken OL184181
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Silje MorlandstøEiker OL175915
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Iselin SørensenSturla, IF89072
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Carolina Hernandez VråleKonnerud IL149109

D 15-16* (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Ingvild Marie HaugKonnerud IL174837
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Solveig Hernandez VråleKonnerud IL204655
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-* (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Linda FredhMåren OK184147
Runa FremstadLarvik OK159011
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Stine HeggedalFet OL
Siri MoholthKongsberg OL180239
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Solveig SletnerRøyken OL184182
Kari StrandKongsberg OL158103
Marianne StrandseterTyrving IL211372
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin EgerKongsberg OL196870
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jane RødderKongsberg OL182060
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Torun DyrkornEiker OL185988
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL10016
Helga HaverstadLierbygda OL129726
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL175789
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Beth NicolaysenKongsberg OL91446
Kjersti StræteRingerike OL79007
Anne Gro StyrvoldLarvik OK186835

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Anders AmundsenKonnerud IL212424
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Johan EgerKongsberg OL154245
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Ola KjølstadRøyken OL203308
Bernard W. MoczulskiRøyken OL200376
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Reno PapeKonnerud IL187180
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-14* (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL190333
Vetle DrageKongsberg OL182097
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF199646

H 15-16* (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Sølve DrageKongsberg OL211391
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Henrik HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Henrik André LarsenKongsberg OL201911
Håkon LundKongsberg OL200597
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Tord StrandKongsberg OL183842
Patrick ThomassenModum OL147718
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

H 17-* (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls Sildnes BaklidKonnerud IL215122
Lars BerglundRingerike OL71663
Herman BrunborgNittedal OL97523
Gard DahlenKongsberg OL177546
William EkbergKongsberg OL199826
Morten FredhMåren OK208419
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Karsten Alexander KoplandModum OL86868
Jørgen MadslienNydalens SK157150
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Yngvar Høimyr SolbergSturla, IF158048
Odd StrandKongsberg OL145390
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF209836
Jonas Solem TronrudEiker OL185885

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenRøyken OL207695
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Ole MyklemyrEiker OL200390
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Trond SmemoSturla, IF199647
Rune SørensenSturla, IF189047
Atle WølloKongsberg OL177837
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Lars FremstadLarvik OK211281
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Nils HæstadFossum IF191375
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Rune MoianAsker Skiklubb406011
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Tibor VáriSturla, IF159623

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Arild MoenKonnerud IL89527

Annonser

IOF Eventor