Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - 1
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 16 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

Rekrutt (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL88983
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF159614
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Jens WoldSturla, IF188694

D -16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Iselin SørensenSturla, IF89072
Sarah WølloKongsberg OL159005

H -16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Jens Normann EidstenSturla, IF159615
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Lukas KlausenSturla, IF188801
Håkon LundKongsberg OL200597
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF189037
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

D 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL123913
Caroline BergmanKonnerud IL157134
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Marianne Granum HelsvigNydalens SK137004
Therese HaareKonnerud IL182032
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Tine HansenModum OL175949
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tanja InstanesSturla, IF145112
Maren KoplandModum OL86844
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Hilde MoholthKongsberg OL127198
Siri MoholthKongsberg OL180239
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Jane RødderKongsberg OL182060
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL197811
Fride SørensenSturla, IF89059

H 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Lars BaklidKonnerud IL88986
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vegard BendiktsenKonnerud IL99110
Mads DahlKlubbløs160894
Mathias DrageKongsberg OL159009
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Helge GisholtOK Skeidi94900
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Petter F. JohannessenSturla, IF146380
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL158399
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Arild MoenKonnerud IL89527
Ole MyklemyrEiker OL200390
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Alf PettersenTyrving IL159515
Steinar RuudKonnerud IL210997
Kjell Petter SmågeKonnerud IL62178
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Iver SørensenSturla, IF82105
Rune SørensenSturla, IF189047
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Atle WølloKongsberg OL177837

Annonser

IOF Eventor