Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 11 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

DA (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HoleBergens TF87062
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Birgitte B. MadsenHaukeland sykehus idrettslag (HSI)195931
Helen MartinsenIL Gular209975
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605

HA (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL146244
Andreas BennecheKlubbløs216704
Eirik BjørkevollOdda OL80652
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking158099
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Sigurd EiknerFana IL179948
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Lars FjellangerFana IL168854
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Jan Petter HansenIL Gular88722
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Knut A MolvikGneist, IL204734
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Torgeir StrandFana IL403010
Tor SørevikTIF Viking184632
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Göran WinbladRehns BK209717

DB (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Siren GreveBergens TF200455
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Kirsti LysakerFana IL270670
Birte NordeideGneist, IL
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

HB (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Olav AlvsvågFana IL67856
Atle AustrheimKvernbit IL84985
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Andreas BergeKlubbløs
Helge EmhjellenKlubbløs89740
Kristian Hj. FalchIL Gular197980
Erik JohannessenHordaveg BIL155781
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett88730
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Birk Bell LysakerFana IL211313
Kjell Erik MyreHordaveg BIL192128
Marcel NiederhauserAskøy OL194813
Frank Roar OlsenBergens TF169057
Magne RaadalFana IL184640
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Sturla StemshaugKlubbløs84217
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Martin StustadKlubbløs204754
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Per VikaneFana IL217353
Per VoldFana IL176050

DC (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FjeldstadÅrstad IL142803
Berit HegdalBergens TF215429
Tonje HellesundKlubbløs89742
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Liv Sylvi MeyerGneist, IL93954
Nina SoligardBergens TF159340

HC (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201953
Jon DaleBergens TF201908
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett193133
Ragnar KayserFana IL152703
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tore NyhammerKlubbløs
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF159310
Lars RøttingenIL Gular87574

Annonser

IOF Eventor