Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 1 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 187 påmeldte deltakere.

D/H-10N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Cornelius GlittenbergGneist, IL204736
Emil Øye KragsethIL Gular144657
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219
Christian DaleBergens TF201918

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie GrøttveitGneist, IL204735

H13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BrosvikAskøy OL
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett

Åpen N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irina BrosvikAskøy OL
Benedicte DaleBergens TF201908
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett
Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb
Vibeke NymoVaregg Fleridrett
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858

D11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene GrønbechAskøy OL211881
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Therese Fetveit SundalFana IL213394

H11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF201953
Andreas KragsethIL Gular60887
Brage Bell LysakerFana IL191280

Åpen C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annhild FetveitFana IL213415
Bodil HåheimIL Gular94041
Bjørn InstanesVaregg Fleridrett184645
Egil Lokøen KnudsenGneist, IL145140
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Kirsti LysakerFana IL270670

H12-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett91678
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Andreas NysæterBergens TF154865
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209745
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D12-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL82591
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399

D50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Benedicte Monstad FleslandGneist, IL149229
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett136811
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL145141
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF159340
Gro Birkeland SøvikGneist, IL184266
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Kari NatåsBergens TF209743
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingrid RollFana IL192922
Kari SecherBergens TF199391
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Turid TangenFana IL82322
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL
John Olav AlvsvågFana IL67856
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeKlubbløs
May-lill DammTIF Viking158099
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Ragnar KayserFana IL152703
Marian KjellevoldIL Gular188769
Erling Bell LysakerFana IL94932
Torild MyrliTIF Viking208566
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Håkon OtteråTIF Viking216846
Maren Elise RognerudBSI - Orientering124696
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370

D17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Lise Lotte FleslandGneist, IL184311
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Nina GogaBergens TF184202
Rannveig NordhagenFana IL82233
Marianne NummedalFana IL79898
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Toril Aasheim NymarkAskøy OL192400
Mariann ScheiTIF Viking204670
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Synnøve Sævdal VikneBSI - Orientering139646

H50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Erling FredriksenIF Trauma181611
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Egil KarlsenAskøy OL411351
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Jan Terje MikkelsenTIF Viking92187
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF159310
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Tor SørevikTIF Viking184632
Matti TorgersenBergens TF201948
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL146244
Dagfinn HoleBergens TF159313
Harald LyngtunFana IL199758
Olav LønneÅrstad IL142802
Magnus NatåsBergens TF170836
Einar NordåsFana IL207751
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Per Olaf TangenFana IL184553
Jørn TorgersenTIF Viking181244
Lars Olav TveitaFana IL69897
Per VikaneFana IL217353
Per VoldFana IL176050

Åpen AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne DaltveitFana IL221834
Tord Bell MykingFana IL94926
Marcel NiederhauserAskøy OL194813
Andreas NielsenVaregg Fleridrett204541
Jan Egil Velure TrettenBergens TF206539

H17- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BjørkevollOdda OL80652
Daniel BlomsterVaregg Fleridrett185243
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking76216
Sondre DammTIF Viking184400
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Vemund HansenTIF Viking186183
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Magne KnudsenGneist, IL207802
Ole KragsethIL Gular181688
Stig MjelstadTIF Viking185875
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Håvard Nakken FollesøStatoil BIL192226
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Håkon ReikvamIL Gular207705
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678
Göran WinbladRehns BK209717

Annonser

IOF Eventor