Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 19 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

D/H-10N (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Kirill EikangerGneist, IL212188
Oskar HeksemFana IL213413
Kristin HopsnesFana IL204626
Marie HopsnesFana IL204627
Live Marie LisethÅrstad IL191402
Gabriel Skintveit MikkelsonVaregg Fleridrett
Helene NysæterBergens TF191281
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Nora Egeland StoroGneist, IL71513
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Martin Tysnes-HolmefjordFana IL

D11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellinor BekkumFana IL213365
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Helene GrønbechAskøy OL
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916
Victoria TorsvikGneist, IL187232

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel AndersenTIF Viking195760
Christian DaleBergens TF201918
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Boga AsphaugGneist, IL207799

Åpen N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd-Rune BekkumFana IL
Ingunn EikelandBergens TF8141
Roald HopsnesFana IL204625
Solveig HopsnesFana IL204623
Einar SkintveitVaregg Fleridrett
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett188781

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858

D11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anny Patterson MøklebustGneist, IL195773
Mathea Patterson MøklebustGneist, IL195774
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H11-13 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF201953
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL191280
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Martin ThomassenVaregg Fleridrett154302

Åpen C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte DaleBergens TF201908
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Ruben KarlsenAskøy OL197044
Ørjan KarlsenAskøy OL197154
Astrid OrmbergFana IL96677
Håkon OtteråTIF Viking216846

H12-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking111731
Birk Bell LysakerFana IL211313
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Andreas NysæterBergens TF154865
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Vegard SkeieBergens TF199392
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Fredrik VikenGneist, IL192431
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D12-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154
Sofie YstebøTIF Viking181575

D50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Britt KarlsenAskøy OL411779
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb84215
Liv Sylvi MeyerGneist, IL170864
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
Turid RognsvågFana IL206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF159340
Eli VerstoGneist, IL211526
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten L. EggenFana IL215474
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingrid RollFana IL192922
Ingvill VoldFana IL146232

Åpen B (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Bjørn BataldenFana IL195907
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
May-Lill DammTIF Viking158099
Marie DymbeGneist, IL168405
Ove DyrstadGneist, IL158531
Arild EggenFana IL96394
Sindre EkrheimBergens TF165469
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL124850
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett193133
Else LogeBSI - Orientering138591
Erling Bell LysakerFana IL94932
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Stig MjelstadTIF Viking185875
Torild MyrliTIF Viking185977
Inger K NesbøGneist, IL146343
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL158594
Ina Hopland SkageGneist, IL82590

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Johan EikangerIL Gular184233
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641

D17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Nina GogaBergens TF184202
Kristine GrønlundBSI - Orientering177282
Marianne HeldalFana IL79898
Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett180018
Kirsti LysakerFana IL270670
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Helen MartinsenIL Gular209975
Katrine MolvikGneist, IL140018
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Karianne StrømmeTIF Viking91668

H50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ErdalSamnanger IL61210
Lars FjellangerFana IL168854
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett186310
Alfon Harald JohansenBergens TF159342
Egil KarlsenAskøy OL411351
Ragnar KayserFana IL152703
Knut A MolvikGneist, IL204734
Rune MonsenAskøy OL67348
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Yngve NymarkAskøy OL205945
Per OsenVestre Akers SK197509
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF159310
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Erling StrandBergens TF83177
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Tor SørevikTIF Viking184632
Matti TorgersenBergens TF201948

H65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Atle AlvheimFana IL146244
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Arne Helge HalvorsenÅrstad IL67746
Per HauglandÅrstad IL67744
Dagfinn HoleBergens TF159313
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Lars Olav TveitaFana IL69897
Per VikaneFana IL176287
Per VoldFana IL176050

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tord Bell MykingFana IL94926
Marcel NiederhauserAskøy OL194813
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H17- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking76216
Sondre DammTIF Viking184400
Trond DøskelandFana IL412997
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Espen HammerslandGneist, IL195904
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Brage HellenTIF Viking185964
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL124852
Øyvind JohannessenGneist, IL175939
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Rune NygaardIL Gular207699
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Sturle Tolo NordeideGneist, IL210888
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644
Göran WinbladRehns BK209717

Annonser

IOF Eventor