Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 5 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 157 påmeldte deltakere.

D/H-10N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel Skintveit MikkelsonKlubbløs
Helene NysæterBergens TF191281
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene GrønbechAskøy OL
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Christian DaleBergens TF201918

D13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Victoria Roll-ToftFana IL193094

Åpen N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørge SolliAskøy OL203381
Helge ToftFana IL193096

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930

D11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Boga AsphaugGneist, IL207799
Andrea SkageGneist, IL165761
Victoria TorsvikGneist, IL187232
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett91678
Andreas DaleBergens TF206541
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Mathias HeradstveitGneist, IL195908
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Brage Bell LysakerFana IL191280
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336

Åpen C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte DaleBergens TF201908
Britt KarlsenAskøy OL411779
Ruben KarlsenAskøy OL67354
Gro MadslienVaregg Fleridrett
Vibeke NymoVaregg Fleridrett
Astrid OrmbergFana IL96677
Else Lerche RaadalFana IL184556
Einar SkintveitKlubbløs

H12-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Martin Krokeide OttesenTIF Viking111731
Birk Bell LysakerFana IL211313
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Andreas NysæterBergens TF154865
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Fredrik VikenGneist, IL192431

D12-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvor Nora AarøFana IL192687
Runa AlmelandFana IL206376
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL168428
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154

D50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Benedicte Monstad FleslandGneist, IL149229
Karen Clementsen KayserFana IL130703
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb84215
Turid RognsvågFana IL206470
Tone Roll-ToftFana IL193095
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF159340
Rannveig SolliAskøy OL67331
Gro Birkeland SøvikGneist, IL184266

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten L. EggenFana IL124805
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Eva KrzywinskiBergens TF408283
Ingrid RollFana IL192922
Turid TangenFana IL82322

Åpen B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Bjørn BataldenFana IL195907
Sindre EkrheimBergens TF165469
Linda HansenGneist, IL120792
Eirik Sæther HatlenBSI - Orientering96365
Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett180018
Lise KjellevoldIL Gular412976
Marian KjellevoldIL Gular188769
Erling Bell LysakerFana IL94932
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370

D17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Lotte FleslandGneist, IL184311
Kirsti LysakerFana IL270670
Helen MartinsenIL Gular209975
Rannveig NordhagenFana IL82233
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Sigrid SøvikGneist, IL183837
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

H50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle Toft AlmelandFana IL413203
Øistein BøeFana IL200454
Rune ErdalSamnanger IL61210
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett186310
Alfon Harald JohansenBergens TF159342
Ragnar KayserFana IL152703
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Knut A MolvikGneist, IL204734
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF159310
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Jan Arve SolliAskøy OL67330
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948

H65- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Atle AlvheimFana IL146244
Per HauglandÅrstad IL67744
Dagfinn HoleBergens TF159313
Jan Olav JellestadBergens TF141117
Harald LyngtunFana IL199758
Per MathismoenFana IL66618
Magnus NatåsBergens TF170836
Einar NordåsFana IL207751
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Per Olaf TangenFana IL184553
Lars Olav TveitaFana IL69897
Per VikaneFana IL176287
Per VoldFana IL176050

Åpen AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Tord Bell MykingFana IL94926

H17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Trygve BuanesTIF Viking203415
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Espen HammerslandGneist, IL195904
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan KocbachFana IL194000
Ketil MaldeIL Gular78716
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Petter Oen-SivertsenTIF Viking157152
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644
Thomas ÅsheimStorsteinnes IL62512

Annonser

IOF Eventor