Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: BSI - Orientering
Dato: tirsdag 8 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

D-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene GrønbechAskøy OL
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Therese Fetveit SundalFana IL213394

D13-15 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Julie GrøttveitGneist, IL204735
Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking185969
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL82591
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154

D16-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne DaltveitFana IL221834
Line LaurantsenVaregg Fleridrett192435
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455

D19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Toril Aasheim NymarkAskøy OL192400

D40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Nina GogaBergens TF184202
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157492
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL175939
Britt KarlsenAskøy OL411779
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Marian KjellevoldIL Gular188769
Torild MyrliTIF Viking208566
Marit NipenGneist, IL158529
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
Vibeke ØyeIL Gular144657

D60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Kari NatåsBergens TF209743
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF159340
Ingvill VoldFana IL218600

DN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irina BrosvikAskøy OL
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

HN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel AndersenTIF Viking195760
Erlend BrosvikAskøy OL
Emil Øye KragsethIL Gular
Oskar NedreaasVaregg Fleridrett186116
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824

H-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius GlittenbergGneist, IL204736
Andreas KragsethIL Gular60887

H13-15 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Erlend SørheimVaregg Fleridrett195957
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Fredrik VikenGneist, IL192431
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H16-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641

H19- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeKlubbløs
Eirik BjørkevollOdda OL80652
Daniel BlomsterVaregg Fleridrett185243
Trygve BuanesTIF Viking203415
André DyrstadGneist, IL192353
Lars Kristian EidsheimAskøy OL201385
Håkon GimseHeming Orientering165687
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett193133
Sturle NordeideGneist, IL211077
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering152650
Göran WinbladRehns BK209717

H40- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Ketil DøskelandFana IL192228
Sindre EkrheimBergens TF165469
Lars FjellangerFana IL168854
Knut GjestemoenBergens TF74946
Michael GunnarsonVaregg Fleridrett195882
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Ole KragsethIL Gular181688
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Matti TorgersenBergens TF201948

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn HoleBergens TF216755
Egil KarlsenAskøy OL411351
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640

Annonser

IOF Eventor