Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hedrumløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hedrumløpet
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 3 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Ane Røed GjertsenStokke IL96680
Tiril HeggernesHedrum OL173405
Henrik KaiserSturla, IF203306
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Johanna KristensenStokke IL165679
Mathilde KristensenStokke IL197757
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Oda Skjelland HeggStokke IL203567
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Aaltvedt RamirezPorsgrunn OL213469
Kaja Barsnes FrøydSogndal IL202517
Iril RingheimLarvik OK180714

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BruserudOL Trollo154054
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Linnea HolstTyrving IL192323

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle HaugstuenHedrum OL176118
Ingvild JohnsenHedrum OL150388
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Ida Sofie HjortlandLarvik OK409345
Iris HolstTyrving IL181925
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Ragnhild Marie KristensenStokke IL197765
Malene NysæterSkien OK39092

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Pernille MoltebergHedrum OL186968

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona SjøvaagLarvik OK171123

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AusenPorsgrunn OL184487
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn184264
Julie HjortlandLarvik OK187327
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kristin HjortlandLarvik OK209885
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Anne Marthe PeveriEiker OL152757

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Elin BordøyHedrum OL187285
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK184176
Lise EidePorsgrunn OL201593
Heidi EriksenLarvik OK211538
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
May NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL176015
Henriette Skriver GadeHedrum OL186866
Anne-Kristin HaugstuenHedrum OL203413

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin BruserudOL Trollo209823
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK39587
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Nora SkauenTyrving IL182125
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente BlixSandefjord OK173002
Grete Synnøve B HoviSkien OK184157
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL61048
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Kari BergLarvik OK111445
Gro EiaOL Trollo82360
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
Randi HansenArnadal IL88644
Aud KjemperudEiker OL184662
Helga PeveriEiker OL129730
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Eli KlovningPorsgrunn OL149241
Lise LevyLarvik OK181417
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute NysæterSkien OK170884

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin KaiserSturla, IF203305
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Henrik R HoltHedrum OL187287
Iver RingheimLarvik OK195549

H 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernhard BøckmanKristiansand OK153297
Even HaugstuenHedrum OL173292
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Ludvig JohnsenHedrum OL150456
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL203283
Skjalg NysæterSkien OK413048

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Harald HoviSkien OK184572
Tobias KristensenLarvik OK170787
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Stein MartinsenSandefjord OK69209
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Thomas KaiserSturla, IF97536
Ronny NelsonLardal OL206255

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Trond CeebergAndebu IL201601
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn480093
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell GjølbergHedrum OL203633
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Nils Karsten CeebergAndebu IL207837
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Christian FrøydSogndal IL61721
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi94900
Tom KristensenLarvik OK177539
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Gisle NysæterSkien OK155979
Arne NåtedalOL Trollo74912
Bjørnar OlsrødStokke IL203614

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Petter LingelemSandefjord TIF408587
Petter LøeNotodden OL86885
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040

H 60- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AaltvedtPorsgrunn OL127178
Øystein AndersenEiker OL172115
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Jan BøhleOL Trollo124902
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Per Chr. HagenBø OL94133
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Terje LudvigsenLarvik OK96707
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Frode PeveriEiker OL173174
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Torgeir SundbyOK Skeidi89681
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Dagfinn TorpePorsgrunn OL80717
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Harald WibyeOK Moss480203
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Ragnar HillestadLardal OL92538
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Arne KristensenArnadal IL211333
Roar LøkenSandefjord OK147125
Ronald MalcolmLarvik OK187284
Kjell MeenPorsgrunn OL152216
Leif O. RebårdSandefjord OK153607
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor