Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 1 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith FahreHisøy OK413187
Roar HermansenKristiansand OK197998
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Aileen RundeKristiansand OK177978
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FossnesHisøy OK173171
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145491
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145492
Henrik Andreas TømtIL Imås
Sandra Sofie TømtIL Imås207732
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Damer - kort løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Susan BøbelIL Imås157081
Ingrid Bøylestad LandaFroland IL
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK410850
Solveig GranåsAustre Moland IL
Malin HaugeHisøy OK412247
Marianne HaugeHisøy OK78908
Silje KregnesKristiansand OK142857
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Eva Johanne RotevatnHisøy OK
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer - kort løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK97984
Harald EikKristiansand OK71537
Mikal B EikKristiansand OK173323
Trond FossnesHisøy OK412958
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Inge HaugeHisøy OK173172
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Per Magne HoffHisøy OK412225
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Ove KjetsåOtra IL204645
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Pål RundeKristiansand OK182054
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Per Kristian TømtIL Imås206546
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Sveinung UlsteinHisøy OK412249
Anders VestølVegårshei IL222559
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse158128

Herrer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Finn PettersenGjerstad IL68409
Kristian PyttenKristiansand OK151383
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
David RundeKristiansand OK157065
John RundeKristiansand OK194509
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Arne Kristian SkiftenesIL Imås
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Hermund UlsteinHisøy OK78915
Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering60789

Annonser

IOF Eventor