Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sigdalsløpet 2015 - KM langdistanse Buskerud O-krets

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sigdalsløpet 2015 - KM langdistanse Buskerud O-krets
Arrangørorganisasjoner: Nedre Sigdal IF / Viul Orienteringsklubb
Dato: lørdag 29 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 233 påmeldte deltakere.

N-åpen, 1.7 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Marte EgerKongsberg OL196871
Oskar HopeModum OL204656
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Andreas MelheimSturla, IF212969
Henrik Holm NesModum OL208119
Elise RenardKongsberg OL201982
Mathis RenardKongsberg OL209723
Jon StrandKongsberg OL183843
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10, 1.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig HübschleSturla, IF189150

D 11-12, 2.4 km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Marie KvarmeRøyken OL183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-14, 2.8 km (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Christine HoenEiker OL192291
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Iselin SørensenSturla, IF89072
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 15-16, 4.5 km (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-A kort, 3.9 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Ingrid LøsetRingerike OL192379
Sissel RudningenHemsedal IL136944
Line Drange RuudRøyken OL193703

D 17-C, 2.4 km (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Inger-Helene CarlsenRøyken OL192127
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Cathrine HübschleSturla, IF182006
Solveig KongsrudModum OL207986
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Hege MårtenssonModum OL10315
Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL187220
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Inger Isnes TyseEiker OL188817
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

D 17-18, 5.0 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Siri MoholthKongsberg OL180239
Ingvild Løver ThonModum OL188837

D 19-20, 6.1 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lovise FremstadLarvik OK201594

D 21-, 6.1 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004
Celine RenardKongsberg OL201981
Vendula SramkovaHemsedal IL165788

D 40-, 4.5 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025
Kristin EgerKongsberg OL196870
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering77057
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Anne Mia OlsenModum OL177687
Kari StrandKongsberg OL158103
Hanne Løver ThonModum OL206288

D 45-, 3.9 km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Jane RødderKongsberg OL182060
Tone SkramRøyken OL188879

D 50-, 3.9 km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Torun DyrkornEiker OL185988
Helga HaverstadLierbygda OL129726
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Sirpa LiljaModum OL198084
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Kjersti StræteRingerike OL79007

D 55-, 3.3 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002

D 60-, 3.3 km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65-, 2.7 km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799
Marta StangModum OL144646

D 70-, 2.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

D 75-, 2.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858

H -10, 1.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Olsen ByeModum OL211926

H 11-12, 2.4 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Oskar FossåsRingerike OL175968
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Reno PapeKonnerud IL187180
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Sindre UlsakerHemsedal IL206340
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 11-12N, 1.7 km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders AmundsenKonnerud IL212424
Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

H 13-14, 2.4 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL182097
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Sebastian HübschleSturla, IF188705
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Erik MårtenssonModum OL78533
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Halvor RudningenHemsedal IL165211
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 13-16C, 2.4 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Oscar MelheimSturla, IF179309

H 13-16N, 1.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF10022

H 15-16, 5.0 km (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Oskar ArnevikRingerike OL146587
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Sølve DrageKongsberg OL211391
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Kristen MikkelsplassNesbyen IL78854
Tord StrandKongsberg OL183842

H 17-A kort, 4.5 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL147277
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Lars HübschleSturla, IF183716
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 17-C, 2.4 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erland FossaasRingerike OL176069
Lars-A. HarvikKonnerud IL181626
Geir Egil NorbomKonnerud IL187248

H 17-18, 6.1 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
William EkbergKongsberg OL199826
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL146532
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380

H 21-, 8.6 km (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Mathias DrageKongsberg OL159009
Lars FremstadLarvik OK211281
Lars GrønhovdModum OL147093
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Håkon HeggedalNTNUI154016
Sigur HeggedalKongsberg OL202187
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL158399
Håvard MyhreKongsberg OL198915
Damien RenardKongsberg OL201971
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 40-, 6.1 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune FleischerEiker OL152753
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Syver LøkenKongsberg OL178250
Neil MarstonHemsedal IL483542
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449

H 45-, 6.1 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL157168
Peter CarlsenRøyken OL207695
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Espen MelheimSturla, IF216592
Stig MellingRingerike OL215004
Rune SørensenSturla, IF189047
Endre UlsakerHemsedal IL153955
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50-, 5.0 km (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Gunnar HopeModum OL157519
Kristian KihleRingerike OL160321
Pål Gunnar MikkelsplassNesbyen IL184420
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Gjermund RørenEiker OL173451
Arild StorheimKongsberg OL155545
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003

H 55-, 4.5 km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Roar TønnessenKongsberg OL98610

H 60-, 3.9 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørtuftKongsberg OL411050
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Morten JohannessenRøyken OL144105
Petter F. JohannessenSturla, IF146380
Erik LindstrømModum OL207457
Rolf LundeEiker OL206414
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65-, 3.3 km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GrønhovdModum OL80607
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bård StangModum OL66652
Tor SørensenEiker OL173346

H 70-, 3.3 km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Kjell KlokkerudEiker OL122112
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918

H 75-, 2.7 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Elling FrøvollSturla, IF195892
Steinar RuudKonnerud IL210997
Thorkild ThorkildsenModum OL132868

H 80-, 2.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85-, 2.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne BekkelundRøyken OL95277

Annonser

IOF Eventor