Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Freidig (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anonymisert AnonymisertFreidigD -10211755
Marita AskeFreidigD -10212777
Brage AsplemFreidigH13-16 C203659
Andreas Bruun RuiFreidigH -10203587
Mats EidsmoFreidigH15-16179813
Theodor Eikemo-NilsenFreidigN-åpen
Alf Johan FolgerøFreidigH13-14175963
Sivert FolgerøFreidigN-åpen203579
Tormod Kristian GevingFreidigH13-14203449
Emil GrønliFreidigH11-12211762
Jonas GrønliFreidigH13-14176080
Hallvard HellevikFreidigH -10180307
Sverre HellevikFreidigH11-12154340
Mathias HermstadFreidigH15-16159540
Mikkel HoltFreidigH13-14184323
Mathias Enebak IversenFreidigH13-16 C152256
Tora KittilsenFreidigD -10207404
Una KittilsenFreidigD -10206519
Vegard KittilsenFreidigH13-14153660
Jo Even KolstadFreidigH13-14179917
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH11-12192662
Alf Petter LynumFreidigH -10186849
Kristian Fredrik LynumFreidigH15-16195937
August MaskeFreidigH11-12167110
Jørgen Moseid UlvenFreidigH -1097755
Martin Moseid UlvenFreidigH -10152366
Ella Fiskum NessFreidigD11-12212806
Matias NissenFreidigH13-14141639
Solveig Louise NissenFreidigD -10159546
Håkon Høyem OlsenFreidigH11-12180237
Dina ReitanFreidigD15-16206043
Jostein RøFreidigH13-14203648
Ella SandstadFreidigD -10181780
Lars SandstadFreidigH13-14142524
Martin SelmerFreidigH15-16198094
Håvard SingsaasFreidigH13-16 C175964
Tale Tannvik SkeiFreidigD13-14131397
Oskar Spets StorhovFreidigH15-16182044
Vegard Lereim StorliFreidigH -10175985
Vilde Lereim StorliFreidigD13-14179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH -10179862
Maria Ulseth SylteFreidigD15-16211561
Marie Bakken SørensenFreidigD15-16203661
Oskar TangvoldFreidigH11-1269072
Iver Dalsaune ThunFreidigH11-12180850
Mathias VindalFreidigH15-16203527
Maria Strømdal WikFreidigD -10213142

Annonser

IOF Eventor