Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILH11-12200441
Jørgen AuneByåsen ILN-åpen153935
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILN-åpen116962
Even Svegård ByeByåsen ILH15-16186159
Einar EideByåsen ILH13-14209976
Ingeborg EideByåsen ILD17-20199727
Ragnhild EideByåsen ILD15-16199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD17-20160340
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH13-14199482
Hedda Hoff HagenByåsen ILD13-14160437
Lene Berg HanssenByåsen ILD15-16145211
Marte Lien JohnsenByåsen ILD15-16480023
Malin Nordgård LeirenByåsen ILN-åpen212099
Vilde Nordgård LeirenByåsen ILN-åpen212120
Are LodgaardByåsen ILH15-16184175
Kasper LodgaardByåsen ILN-åpen212472
Håkon SæternesByåsen ILH13-16 C147482
Ingeborg A SæternesByåsen ILD13-14192541
Isak A SæternesByåsen ILH15-16B147060
Solveig SæternesByåsen ILD15-16189054
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen ILD17-20175861
Aksel VikenByåsen ILN-åpen184064
Andrine VikenByåsen ILD15-16181017
Maren VikenByåsen ILD13-14145212
Øyvind WiggenByåsen ILH17-20155924

Freidig (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anonymisert AnonymisertFreidigD -10211755
Marita AskeFreidigD -10212777
Brage AsplemFreidigH13-16 C203659
Andreas Bruun RuiFreidigH -10203587
Mats EidsmoFreidigH15-16179813
Theodor Eikemo-NilsenFreidigN-åpen
Alf Johan FolgerøFreidigH13-14175963
Sivert FolgerøFreidigN-åpen203579
Tormod Kristian GevingFreidigH13-14203449
Emil GrønliFreidigH11-12211762
Jonas GrønliFreidigH13-14176080
Hallvard HellevikFreidigH -10180307
Sverre HellevikFreidigH11-12154340
Mathias HermstadFreidigH15-16159540
Mikkel HoltFreidigH13-14184323
Mathias Enebak IversenFreidigH13-16 C152256
Tora KittilsenFreidigD -10207404
Una KittilsenFreidigD -10206519
Vegard KittilsenFreidigH13-14153660
Jo Even KolstadFreidigH13-14179917
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH11-12192662
Alf Petter LynumFreidigH -10186849
Kristian Fredrik LynumFreidigH15-16195937
August MaskeFreidigH11-12167110
Jørgen Moseid UlvenFreidigH -1097755
Martin Moseid UlvenFreidigH -10152366
Ella Fiskum NessFreidigD11-12212806
Matias NissenFreidigH13-14141639
Solveig Louise NissenFreidigD -10159546
Håkon Høyem OlsenFreidigH11-12180237
Dina ReitanFreidigD15-16206043
Jostein RøFreidigH13-14203648
Ella SandstadFreidigD -10181780
Lars SandstadFreidigH13-14142524
Martin SelmerFreidigH15-16198094
Håvard SingsaasFreidigH13-16 C175964
Tale Tannvik SkeiFreidigD13-14131397
Oskar Spets StorhovFreidigH15-16182044
Vegard Lereim StorliFreidigH -10175985
Vilde Lereim StorliFreidigD13-14179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH -10179862
Maria Ulseth SylteFreidigD15-16211561
Marie Bakken SørensenFreidigD15-16203661
Oskar TangvoldFreidigH11-1269072
Iver Dalsaune ThunFreidigH11-12180850
Mathias VindalFreidigH15-16203527
Maria Strømdal WikFreidigD -10213142

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar LyngenFrol ILH15-16197745

Malvik IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil Kristoffer AuranMalvik ILH13-14193042
Mads Andre AuranMalvik ILN-åpen193043
Sigurd EnvikMalvik ILN-åpen96317
Oda Fuglem SjursenMalvik ILN-åpen96315
Silja FuglemMalvik ILN-åpen211848
Elias Iversen HosethMalvik ILH11-12N179807
Synnøve Iversen HosethMalvik ILN-åpen179809
Jens Husby AftretMalvik ILH13-16 C193040
Kenneth KjelaasMalvik ILH13-14134259
Ole Tobias LorvikMalvik ILH13-14151046
Øystein MoltumyrMalvik ILH13-14188775
Frida SkumsvollMalvik ILN-åpen212039
Erik Williams StrømsnesMalvik ILH11-12N134127
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH15-16B96318
Thea WalsethMalvik ILD13-16 N207644
William P WalsethMalvik ILH11-12211889
Hedda WiddingMalvik ILN-åpen151048

Melhus IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus ILH11-12N149126
Espen KarlsenMelhus ILH11-12N149106
Even LangørgenMelhus ILH11-12N83226
Kristoffer LerliMelhus ILH11-12N147828
Michael OlsenMelhus ILH11-12N148949
Peter Prytz JensenMelhus ILH11-12N149203
Sander SandmoMelhus ILH13-16 N83225
Oskar StorlerMelhus ILH11-12N120663
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILH11-12N88704

Nidarøst OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD13-14203649
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OKN-åpen203650
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKH -10213649
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OKN-åpen213648
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OKN-åpen203646
Thomas GundersenNidarøst OKN-åpen213799
Tobias GundersenNidarøst OKH13-16 C211904
Aapo HaukiojaNidarøst OKH11-12201157
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKN-åpen160969
Martin LøvåsNidarøst OKH17-20412977
Gaute RomundstadNidarøst OKN-åpen203645
Tord RomundstadNidarøst OKH11-12203642
Nicholas Trent StendahlNidarøst OKN-åpen203643
Hedda SæbøNidarøst OKN-åpen203647

OL Trollelg (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Størdal FjøsneOL TrollelgN-åpen209354
Stina GåsøOL TrollelgN-åpen209379
Anders HaugskottOL TrollelgH15-16134762
Frida HaugskottOL TrollelgD13-16 C129711
Sigrid HaugskottOL TrollelgD -10133795
Adele HellesvikOL TrollelgD13-16 C212730
Vilde Østeraas JondumOL TrollelgD13-14191302
Andrine Næss KvamOL TrollelgD13-16 C211732
Anders Berge MjølhusOL TrollelgN-åpen69057
Astrid Berge MjølhusOL TrollelgD -10165549
Tora Lønnebakke NorbergOL TrollelgD11-12N209393
Åsne Lønnebakke NorbergOL TrollelgD -10209453
Malin OpøienOL TrollelgD15-16180340
Amalie SivertsenOL TrollelgD -10209513
Daniel SivertsenOL TrollelgH13-16 C213092
Vilde SolliOL TrollelgN-åpen171153
Fredrik Hals StensrudOL TrollelgN-åpen209638
Louise Hals StensrudOL TrollelgN-åpen211706
Kristin TveitOL TrollelgD11-12N146527
Vebjørn TveitOL TrollelgN-åpen121779

Selbu OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKD15-16117690
Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OKH17-20157730

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH17-20165123
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD15-16187187

Wing OK (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OKD -10203539
Marte Myhr AmundsenWing OKD15-16 B160994
Stine Myhr AmundsenWing OKD13-16 C199546
Henrik BraathenWing OKH13-16 C145882
Kristine BraathenWing OKN-åpen202608
Sigurd BraathenWing OKH11-12N213155
Eldrid BratsbergWing OKD17-20192915
Sarah BrynhildsenWing OKD15-16160996
Hallvard DahleWing OKH15-16B212467
Mona Eggen KongsbakWing OKD13-14180068
Martine Klock FletenWing OKD15-16145072
Ottar Aleksander FløvigWing OKN-åpen213237
Birk GravdahlWing OKH17-20145881
Tuva GrøtteWing OKD11-12212440
Magne GuttvikWing OKH11-12N213289
Andreas Helland EriksenWing OKH13-16 C160992
Alfred F. HøysæterWing OKN-åpen212305
Anna F. HøysæterWing OKN-åpen213643
Ingeborg KolstadWing OKN-åpen118603
Ella Eriksen KongsvikWing OKD15-16 B184438
Synne KvammeWing OKD13-16 C213255
Sofus H LindWing OKN-åpen213348
Petter Andreas LonaWing OKH11-12212595
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OKH15-16B184594
Kari Linnea MediaasWing OKN-åpen180174
Johannes Karstein MidtbøWing OKH17-20211297
Trygve Annar NæssWing OKH13-14203525
Martin Grøntvedt PedersenWing OKH15-16B184596
Anna RenolenWing OKD15-16159018
Nikolai RenolenWing OKH13-14172166
Astrid Oline Rinnan GreenWing OKD11-12184595
Nora S. UtsethWing OKD15-16 B184546
Ådne Skjæveland JøssingWing OKH15-16B184224
Ingvild Lauvstad SundeWing OKD13-16 C212522
Jonas VindalWing OKH13-14161002

Annonser

IOF Eventor