Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

N-åpen (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Mads Andre AuranMalvik IL193043
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203650
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Kristine BraathenWing OK202608
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Theodor Eikemo-NilsenFreidig
Sigurd EnvikMalvik IL96317
Ida Størdal FjøsneOL Trollelg209354
Ottar Aleksander FløvigWing OK213237
Sivert FolgerøFreidig203579
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203646
Oda Fuglem SjursenMalvik IL96315
Silja FuglemMalvik IL211848
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Stina GåsøOL Trollelg209379
Synnøve Iversen HosethMalvik IL179809
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Anna F. HøysæterWing OK213643
Ingeborg KolstadWing OK118603
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK160969
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Kari Linnea MediaasWing OK180174
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Vilde SolliOL Trollelg171153
Nicholas Trent StendahlNidarøst OK203643
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209638
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Vebjørn TveitOL Trollelg121779
Aksel VikenByåsen IL184064
Hedda WiddingMalvik IL151048

D -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Marita AskeFreidig212777
Sigrid HaugskottOL Trollelg133795
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg165549
Solveig Louise NissenFreidig159546
Åsne Lønnebakke NorbergOL Trollelg209453
Ella SandstadFreidig181780
Amalie SivertsenOL Trollelg209513
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Maria Strømdal WikFreidig213142

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva GrøtteWing OK212440
Ella Fiskum NessFreidig212806
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595

D13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK203649
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Vilde Østeraas JondumOL Trollelg191302
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541
Maren VikenByåsen IL145212

D13-16 C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Frida HaugskottOL Trollelg129711
Adele HellesvikOL Trollelg212730
Andrine Næss KvamOL Trollelg211732
Synne KvammeWing OK213255
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL207644

D15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Malin OpøienOL Trollelg180340
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D15-16 B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Nora S. UtsethWing OK184546

D17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK192915
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL175861

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Andreas Bruun RuiFreidig203587
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig97755
Martin Moseid UlvenFreidig152366
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Emil GrønliFreidig211762
Aapo HaukiojaNidarøst OK201157
Sverre HellevikFreidig154340
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Tord RomundstadNidarøst OK203642
Oskar TangvoldFreidig69072
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
William P WalsethMalvik IL211889

H13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Kristoffer AuranMalvik IL193042
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL134259
Jo Even KolstadFreidig179917
Ole Tobias LorvikMalvik IL151046
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig141639
Trygve Annar NæssWing OK203525
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Jonas VindalWing OK161002

H13-16 C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK145882
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Håvard SingsaasFreidig175964
Daniel SivertsenOL Trollelg213092
Håkon SæternesByåsen IL147482

H13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL83225

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg134762
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL184175
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Mathias VindalFreidig203527

H15-16B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060

H17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123
Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK157730
Martin LøvåsNidarøst OK412977
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Øyvind WiggenByåsen IL155924

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Lønnebakke NorbergOL Trollelg209393
Kristin TveitOL Trollelg146527

H11-12N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL149126
Sigurd BraathenWing OK213155
Magne GuttvikWing OK213289
Elias Iversen HosethMalvik IL179807
Espen KarlsenMelhus IL149106
Even LangørgenMelhus IL83226
Kristoffer LerliMelhus IL147828
Michael OlsenMelhus IL148949
Peter Prytz JensenMelhus IL149203
Oskar StorlerMelhus IL120663
Erik Williams StrømsnesMalvik IL134127
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

Annonser

IOF Eventor