Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open, mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open, mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 14 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 252 påmeldte deltakere.

D-10N(Småtroll) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea EilertsenByåsen IL203786
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

H-10N(Småtroll) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343

N-Åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Benjamin CallananWing OK199653
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Ida EilertsenByåsen IL211964
Ottar Aleksander FløvigWing OK213237
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Nora HalvorsenFreidig206044
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Anna F. HøysæterWing OK213643
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK203643
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering78930
Sofus H LindWing OK202257
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Maia Ruano StrandWing OK203542
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering203344
Hedda SæbøNidarøst OK203647

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Agnete FløvigWing OK213423
Linnea HolstTyrving IL192323

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil EllefsenFreidig204747
Tord RomundstadNidarøst OK203642
Torfinn Wessel SelandNidarøst OK203649

D-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK202563
Anonymisert AnonymisertFreidig211755
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Maria Strømdal WikFreidig213142

H-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK160969
Tristan HalvorsenFreidig176201
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig97755
Martin Moseid UlvenFreidig152366
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Ella Fiskum NessFreidig212806
Silje Marie NissenFreidig212787
Mathea Spets StorhovFreidig182074

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Emil GrønliFreidig211762
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Vegard Ulseth SylteFreidig145066

D13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK202216
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK203646
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias GundersenNidarøst OK211904

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Iris HolstTyrving IL181925
Vilde Østeraas JondumOL Trollelg191302
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541
Maren VikenByåsen IL145212

H13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK203540
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Jonas GrønliFreidig176080
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering195832
Matias NissenFreidig141639
Nikolai RenolenWing OK172166
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

DirekteB (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune M HoltFreidig187009

D15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Vera MelkildFreidig180322
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rine HanssenByåsen IL76088
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Anne MelkildFreidig92362
Eli RingdalenMo OK123907
Hanne SvegårdByåsen IL211462
Mona Høiås SætherFreidig215147

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Robert StrømWing OK188838

DirekteA (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Jon Eirik HolstTyrving IL
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Roy SelandWing OK137211

D17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Thea JondumOL Trollelg191405
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg160510
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL175861

D40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Hilde ForbordMalvik IL72257
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering77057
Sigrid MelkildFreidig132741
Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering153613
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Nora SkauenTyrving IL182125
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

H15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjermund AlmåsMalvik IL192934
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Mats EidsmoFreidig179813
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering145620
Anders HaugskottOL Trollelg134762
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL184175
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060
Mathias VindalFreidig203527

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Svein Endre HoveByåsen IL156901
Knut LillealternFreidig485464
Helge RevhaugRingerike OL214964
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Jan Kåre VatneMo OK123912
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

H50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Erling ByeByåsen IL169813
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Helge EriksenByåsen IL199601
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg134759
Stein MarkhusVerdal OK211651
Jostein MårdalenFreidig198901
Ragnar NessFreidig76120
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Sturla SætherFreidig116813

D19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Klock FletenWing OK161005
Marte Hoff HagenByåsen IL160436
Karen Oline KolstadFreidig159545
Kajsa Stina SandstadFrol IL173052
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Frida SætherFreidig180266

H17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123
Brage JørumByåsen IL181456
Petter MarkhusVerdal OK184584
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108

H40 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Otto Richard EideByåsen IL175991
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Vegard GrønliFreidig69067
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Egil HustvedtWing OK412954
Brage KeiseråsIL Leik206323
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK160968
Jon RøstumOL Gaula178780
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Harald StorrønningByåsen IL181701
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Snorre SæternesByåsen IL192475
Øystein WiggenByåsen IL155923

D21 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine AndersenFreidig180021
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Mari FastingHalden SK201521
Kristine FjellangerNTNUI157200
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Melanie SimpsonWing OK179419
Elise Taylor SpetsFrol IL157296
Guro TorpeFrol IL80719
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525

H19-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185
Håvard Sandstad EidsmoFreidig153893
Magne JutulstadNTNUI159017
Ola KeiseråsIL Leik160506
Arvid LyngstadWing OK180173
Rein Helle MårdalenFreidig208822
Jonas RessemFrol IL198810
Vegard RessemFrol IL187161
Andreas SølbergOL Trollelg160481
Gard-Martin Udnesseter JohnsonNTNUI158052
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H21 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasNTNUI201450
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Ola BergerByåsen IL170612
Isak BergsetNTNUI156787
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Tomas EidsmoFreidig173137
Jørgen FiskumFrol IL187167
Mads FornesNTNUI412222
Markus GladNTNUI153968
Øystein HaugFrol IL179806
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Pål KittilsenFreidig206040
Sondre KongsgårdNTNUI158530
Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering82535
Mathias Stensland LillevoldNTNUI123574
Halvor LundFreidig210017
Lars Hol MoholdtWing OK152659
Gaute NepstadNTNUI216832
Bård NonstadOL Trollelg190811
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Paul SirumFrol IL187034
Jakob Kalvig SkoganNTNUI485356
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Jan SochorSKOB Banik Havirov208179
Andreas SylteFreidig182033
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Håvard VassendenFrol IL180756
Helmer VoldenWing OK80536

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994

Annonser

IOF Eventor