Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåbærløpet/MOT TV CUP

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåbærløpet/MOT TV CUP
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 19 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 226 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn198821
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sander Ravndal JohnsenArnadal IL88661
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Victoria StørenBø OL

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ylva KlausenSturla, IF212981
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D -10N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL92309

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Frida OlsenBotne SK217723
Nora RøedStokke IL203632
Eline SchjervenLardal OL192960
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Frida DalerStokke IL203564
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Ragnhild Marie KristensenStokke IL197765
Malene NysæterSkien OK39092
Anette L. RasmussenBotne SK217669
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Bethina Staulen FredinSkien OK185521
Elise StørenBø OL94099

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Emilie StørenBø OL176315

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AsmyhrLardal OL82130

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn195852
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Rita KirsteSkien OK172938
Nina KlausenSturla, IF188811
Janne KlophmannOL Tønsberg og omegn
Randi MobråthenBotne SK169035
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186972
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BrodahlStokke IL209878

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Elin BjervaLarvik OK180000
Silje Borge HoviSkien OK79803
Undis EllevogOslostudentenes IK202980
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Linn Hege RosoLardal OL154293
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering77057
Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn199626
Kari Reppesgård LieHedrum OL187288
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Anne-Marie BrekkeOK Skeidi137303
Kristin BruserudOL Trollo216680
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Eli SæterdalSkien OK187091

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL136908
Turid VongravenSkien OK184464

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Synnøve B HoviSkien OK184157
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo82360
Randi HansenArnadal IL211332
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Anne Marit NaufHedrum OL182121
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Kjersti ThoStabæk IF87562

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL203280
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gaute NysæterSkien OK170884

H -10N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL199660
Lukas KlausenSturla, IF188801
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tobias MathisenPorsgrunn OL413024
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Henrik R HoltHedrum OL187287
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg S. AndresenSkien OK181691
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Bjørn CarlsenNotodden OL93987
Nils J. HassumOL Tønsberg og omegn203304
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole FlaattenOK Skeidi158080
Robert FredriksenNotodden OL62763
Harald HoviSkien OK184572
Eirik LarsenSkien OK137125
Jarle LysnesHedrum OL203389
Frode NysæterSkien OK184473
Simon NysæterSkien OK184474
Gjermund RørenEiker OL173451
David SolliSkien OK219554
Jørn SundbyLarvik OK411759
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Gisle NysæterSkien OK217460
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Espen RøsteKongsberg OL204757

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
Morten HamreIL Hauken
Espen JohnsenHedrum OL182118
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Yngve MobråthenBotne SK192453
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering146576
Olav BakkenLillomarka OL413285
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering158106
Morten JohnsenArnadal IL88658
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Arne KristensenStokke IL96681
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Rune RøedStokke IL197822

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel DamgaardOL Trollo86497
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten JohansenOK Moss221022
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Eilef LandsverkSkien OK127169
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Dagfinn TorpePorsgrunn OL80717

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Bjørn Helge CeebergHedrum OL176117
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Eirik EriksenSturla, IF191256
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Anton LommeHedrum OL203285
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Harald LundhaugOK Moss201916
Leif O. RebårdSandefjord OK153607
Steinar RuudKonnerud IL210997

Annonser

IOF Eventor