Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 23 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 113 påmeldte deltakere.

D21 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry GranstedtNTNUI39428
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Ida LindkvistNTNUI89839
Fredrikke Nohr MothNTNUI151360
Sara ProforsFrol IL192448
Mathilde RundhaugFrol IL181958
Guro TorpeFrol IL217270
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marta UlvensøenNTNUI196843
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611
Ingeborg EideByåsen IL199727
Karen Oline KolstadFreidig159545
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483
Frida OpheimFreidig211565
Pernille OpheimFreidig142526
Malin SandstadFreidig159550
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Frida SætherFreidig180266
Line SølbergOL Trollelg160510
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Vera MelkildFreidig180322
Dina ReitanFreidig206043
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

H21 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetNTNUI156787
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Jørgen FiskumFrol IL187167
Erik GustafssonNTNUI169149
Øystein HaugFrol IL179806
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Johan IvarssonFreidig63830
Øystein Grande JarenFreidig206055
Sindre JohannessenFreidig181960
Harald KalagerNTNUI160790
Pål KittilsenFreidig206040
Dag LofthusNTNUI208002
Bjørn LundanesNTNUI208437
Terje MaroniByåsen IL68412
Jostein MårdalenFreidig221066
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig160424
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Paul SirumFrol IL187034
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Mikkel SørensenNTNUI199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Håvard VassendenFrol IL180756
Martin VisterFrol IL171020

H35 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Tomas EidsmoFreidig173137
Olle MalmringFreidig206218
Jens Even StorhovFreidig182078
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BergNTNUI412554
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Ola KeiseråsIL Leik160506
Adrian OpheimFreidig203662
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering182098
Henrik UpsalKristiansand OK184471
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Mathias VindalFreidig203527

D 10-14 Parløp (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Jan Erik LedalOL Trollelg71436
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Sturla SætherFreidig116813

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig176244

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Matias NissenFreidig141639
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Bjørn Ivar ØyeFreidig

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Egil RepvikOL Trollelg146401
Nils Olav VennevikFreidig412688
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

A3 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Klaus Klausen EspedalNTNUI120599
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091

Annonser

IOF Eventor