Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 4 - mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4 - mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 11 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Freidig (59)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita AskeFreidigD -10212777
Brage AsplemFreidigH 13-16C203659
Andreas Bruun RuiFreidigH -10203587
Mari EidsmoFreidigD 11-12142824
Mats EidsmoFreidigH 15-16179813
Vetle Grønvik EkraFreidigH 11-12212776
Eir Sverresdotter EksethFreidigD -10206036
Frid Sverresdotter EksethFreidigD 11-12212823
Eskil EllefsenFreidigH 11-12204747
Tomas EllefsenFreidigH 11-12204743
Lars Endreseth BaaslandFreidigH -10203628
Tormod Kristian GevingFreidigH 13-14203449
Emil GrønliFreidigH 11-12211762
Erlend GrønliFreidigN-åpen176238
Mathias HermstadFreidigH 15-16159540
Håkon HolstadFreidigH 13-14203584
Mikkel HoltFreidigH 13-14184323
Tora KittilsenFreidigD -10207404
Una KittilsenFreidigD -10206519
Vegard KittilsenFreidigH 13-14153660
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 11-12159543
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigN-åpen203578
Ane Malene KolstadFreidigD 11-12180130
Jo Even KolstadFreidigH 13-14179917
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 11-12192662
Alf Petter LynumFreidigH -10186849
Kristian Fredrik LynumFreidigH 15-16195937
Vera MelkildFreidigD 15-16180322
Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidigD 13-14186246
Kjetil MølnvikFreidigH 17-20211357
Vemund MølnvikFreidigH 11-12213305
Erika Berg NervikFreidigD -10175966
Ella Fiskum NessFreidigD 11-12212806
Matias NissenFreidigH 13-14141639
Silje Marie NissenFreidigD 11-12212787
Solveig Louise NissenFreidigD -10211745
Anna Aurora NolteFreidigD 11-12206048
Håkon Høyem OlsenFreidigH 11-12180237
Frida OpheimFreidigD 17-20211565
Pernille OpheimFreidigD 17-20142526
Ola Garstad PettersenFreidigH 11-12N
Dina ReitanFreidigD 15-16206043
Jostein RøFreidigH 13-14203648
Lars SandstadFreidigH 13-14142524
Alfred Gilje SanneFreidigH 11-12179919
Olaf Gilje SanneFreidigH 13-14165199
Martin SelmerFreidigH 15-16198094
Tale Tannvik SkeiFreidigD 13-14131397
Mathea Spets StorhovFreidigD 11-12182074
Oskar Spets StorhovFreidigH 15-16182044
Simen Spets StorhovFreidigH 13-14203586
Vegard Lereim StorliFreidigH -10175985
Vilde Lereim StorliFreidigD 13-14179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH -10179862
Maria Ulseth SylteFreidigD 15-16211561
Oskar TangvoldFreidigH 11-1269072
Iver Dalsaune ThunFreidigH 11-12180850
Mathias VindalFreidigH 15-16203527
Maria Strømdal WikFreidigD -10213142

Annonser

IOF Eventor