Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 4 - mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4 - mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 11 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

N-åpen (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Milla Hukkelås F. BertheussenByåsen IL212064
Johan BjørkanByåsen IL211950
Olav BjørkanByåsen IL179418
Kristine BraathenWing OK202356
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK213165
Oda Fuglem SjursenMalvik IL211763
Silja FuglemMalvik IL211848
Erlend GrønliFreidig176238
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Stina GåsøOL Trollelg209379
Synnøve Iversen HosethMalvik IL179809
Sofi KleivenByåsen IL
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK118603
Oline H LindWing OK202250
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203642
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Borgar StavrumWing OK202338
Tormod StavrumWing OK202549
Nora Sumstad HanssenByåsen IL152739
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Sofie ThonstadOL Trollelg
Daniel ThorsteinsenOL Trollelg214383
Aksel VikenByåsen IL184064

D -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Marita AskeFreidig212777
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Erika Berg NervikFreidig175966
Solveig Louise NissenFreidig211745
Maria Strømdal WikFreidig213142
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212141

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frid Sverresdotter EksethFreidig212823
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Guro Harbak MusumOL Trollelg165525
Ella Fiskum NessFreidig212806
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig206048
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Johanne Stefanussen FloWing OK199664
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina Hagen BergWing OK213747

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidig186246
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK203646
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Vera MelkildFreidig180322
Malin OpøienOL Trollelg180340
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Eldrid BratsbergWing OK199654
Kristine Klock FletenWing OK161005
Marte Hoff HagenByåsen IL160436
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Frida OpheimFreidig211565
Pernille OpheimFreidig142526
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL175861

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Andreas Bruun RuiFreidig203587
Lars Endreseth BaaslandFreidig203628
Alf Petter LynumFreidig186849
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Emil GrønliFreidig211762
Aapo HaukiojaNidarøst OK201157
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Even LangørgenMelhus IL198003
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Peter Prytz JensenMelhus IL149203
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Oskar TangvoldFreidig69072
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
William P WalsethMalvik IL211889

H 11-12N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd BraathenWing OK213155
Magne GuttvikWing OK213289
Elias Iversen HosethMalvik IL179807
Kristoffer LerliMelhus IL197733
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Michael OlsenMelhus IL148949
Ola Garstad PettersenFreidig
Oskar StorlerMelhus IL147828
Anders TørumSelbu OK157736
Lars Erik UglemsmoSelbu OK98812

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL134259
Jo Even KolstadFreidig179917
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering195832
Matias NissenFreidig141639
Trygve Annar NæssWing OK203525
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Olaf Gilje SanneFreidig165199
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Johannes LangaasNidarøst OK213810

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL83225

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering145620
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060
Mathias VindalFreidig203527

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Preben AntonsenByåsen IL185974
Birk GravdahlWing OK145881
Brage JørumByåsen IL181456
Martin LøvåsNidarøst OK412977
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

Annonser

IOF Eventor