Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 6 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 17-18195919
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-86412
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILN-åpen116962
Ragnhild EideByåsen ILD 15-16199600
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 13-14199482
Knut HagenByåsen ILH 50-200231
Lene Berg HanssenByåsen ILD 15-16145211
Marte Hoff HagenByåsen ILD 19-20160436
Bjørn Erik JohnsenByåsen ILH 50-188889
Ingrid Lien JohnsenByåsen ILD 50-188984
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-199602
Marte Lien JohnsenByåsen ILD 15-16480023
Bjarne LienByåsen ILH 50-81063
Are LodgaardByåsen ILH 15-16216729
Kasper LodgaardByåsen ILN-åpen212472
Kjell MaroniByåsen ILH 55-413180
Terje MaroniByåsen ILH 21-68412
Jenny PerssonByåsen ILD 21-202145
May-Jorunn RødsjøByåsen ILD 13-16C175918
Tor-Kristian RødsjøByåsen ILH 11-12203791
Håkon SæternesByåsen ILH 13-14147482
Solveig SæternesByåsen ILD 15-16189054
Andrine VikenByåsen ILD 15-16181017
Øyvind WiggenByåsen ILH 19-20155924

Freidig (63)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Katrine AndersenFreidigD 35-180021
Mari Angell-PetersenFreidigD 35-69051
Marita AskeFreidigD -10212777
Arild H ClausenFreidigH 45-179864
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 17-18153893
Mari EidsmoFreidigD 11-12142824
Mats EidsmoFreidigH 15-16179813
Tomas EidsmoFreidigH 45-173137
Eskil EllefsenFreidigH 11-12204747
Tomas EllefsenFreidigH 11-12204743
Alf Johan FolgerøFreidigH 13-14175963
Sivert FolgerøFreidigN-åpen203579
Oda Q FossumFreidigD 17-18137114
Emil GrønliFreidigH 11-12211762
Nora HalvorsenFreidigN-åpen206044
Tristan HalvorsenFreidigH -10176201
Arild HeggesetFreidigH 45-410900
Mathias HermstadFreidigH 15-16159540
Håkon HolstadFreidigH 13-14203584
Jon HolstadFreidigH 45-97601
Mattis HoltFreidigH 21-179878
Rune M HoltFreidigH 60-187009
Mathias Enebak IversenFreidigH 13-16C152256
Tora KittilsenFreidigD -10207404
Una KittilsenFreidigD -10206519
Vegard KittilsenFreidigH 13-14153660
Olle MalmringFreidigH 35-206218
Vera MelkildFreidigD 15-16180322
Jostein MårdalenFreidigH 50-198901
Rein Helle MårdalenFreidigH 19-20208822
Eivind Sjøgren OlsenFreidigH 35-167025
Adrian OpheimFreidigH 17-18203662
Frida OpheimFreidigD 17-18211565
Pernille OpheimFreidigD 17-18142526
Geir OwrenFreidigH 55-400936
Grete Berge OwrenFreidigD 55-176244
Jostein RøFreidigH 13-14203648
Maj-Lisbet RønningFreidigD 45-207676
Lars SandstadFreidigH 13-14142524
Malin SandstadFreidigD 17-18159550
Øyvind SchjelderupFreidigH 50-210013
Kjersti SelmerFreidigDirekte A96709
Martin SelmerFreidigH 15-16198094
Reidar SelmerFreidigH 45-71770
Tale Tannvik SkeiFreidigD 13-14131397
Mathea Spets StorhovFreidigD 11-12182074
Oskar Spets StorhovFreidigH 15-16182044
Simen Spets StorhovFreidigH 13-14203586
Vegard Lereim StorliFreidigH -10175985
Vilde Lereim StorliFreidigD 13-14179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH -10179862
Andreas SylteFreidigH 45-182033
Maria Ulseth SylteFreidigD 15-16211561
Vegard Ulseth SylteFreidigH 11-12145066
Frida SætherFreidigD 19-20180266
Mona Høiås SætherFreidigD 50-215147
Elisabeth SæthreFreidigD 50-209988
Marie Bakken SørensenFreidigD 15-16203661
Ine Bohnhorst TegdanFreidigN-åpen66753
Nils Olav VennevikFreidigH 65-412688
Mathias VindalFreidigH 15-16203527
Maria Strømdal WikFreidigD -10213142
Geir WillumsenFreidigH 50-69093

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600

Gimle IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit AlbinsonGimle IFD 35-215182

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine LomeHamar OKD 15-16195757

IL Leik (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone AlmåsIL LeikD 45-157006
Jan HageIL LeikH 45-187018
Brage KeiseråsIL LeikH 35-206323
Ola KeiseråsIL LeikH 19-20160506
Even Kjøsen UnsgårdIL LeikH 15-16124679
Kristin SølbergIL LeikD 35-160507
Jonas UnsgårdIL LeikH 17-18206201
Odin UnsgårdIL LeikH 13-14206309
Svein Olav ÅmotIL LeikH 55-206202

Järla Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats NordbrødenJärla OrienteringH 21-184943

Krokstadøra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra ILD 60-128550

Malvik IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD 45-72257
Roar ForbordMalvik ILH 70-208600
Thea WalsethMalvik ILD 13-16C213633
William P WalsethMalvik ILH 11-12211889

Nidarøst OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 13-14213563
Leif EngenNidarøst OKH 70-180706
Aapo HaukiojaNidarøst OKH 11-12201157
Jan Erik KofoedNidarøst OKH 60-71409
Johannes LangaasNidarøst OKH 13-14213810
Line Hovdenak LyngNidarøst OKD 21-159524
Martin LøvåsNidarøst OKH 17-18412977
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 13-14203646
Tord RomundstadNidarøst OKH 11-12213734
Dag StenersenNidarøst OKH 55-412983
Torleif StephansenNidarøst OKH 70-127137

NTNUI (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åsta Venås FlægstadNTNUID 21-78827
Bjørn LundanesNTNUIH 21-208437
Gaute NepstadNTNUIH 21-216832
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUIH 21-153692
Terje SkjeggedalNTNUIH 60-131243

OL Gaula (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sivert BellingmoOL GaulaH 15-16114924
Jon RøstumOL GaulaH 45-178780

OL Trollelg (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH 21-181922
Paul ForsethOL TrollelgH 80-191258
Vegard HansenOL TrollelgH 35-191299
Anders HaugskottOL TrollelgH 15-16217107
Frida HaugskottOL TrollelgD 13-16C216794
Frode HaugskottOL TrollelgH 50-216715
Kristin HaugskottOL TrollelgD 35-133791
Sigrid HaugskottOL TrollelgD -10216833
Thea JondumOL TrollelgD 17-18191405
Inge NørstebøOL TrollelgH 55-201847
Malin OpøienOL TrollelgD 15-16180340
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 17-18191301
Marit SchmidOL TrollelgDirekte A66733
Ruth SchmidOL TrollelgD 60-211204
Tommy SchmidOL TrollelgH 21-211537
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 21-191298
Martin SolliOL TrollelgH 35-171166
Henry SundsetvikOL TrollelgH 75-179385
Andreas SølbergOL TrollelgH 19-20216649
Øistein ÅsmulOL TrollelgH 70-80763

Røros IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros ILH 55-483728

Selbu OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKD 15-16117690

Steinkjer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OKH 65-203506

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 45-173400
Andreas KorstadStjørdals-Blink OrienteringH 11-12165318

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Vangen LunåsmoTynset IFH 17-18152308

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind HoffTyrving ILH 50-161008

Wing OK (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar AasvangWing OKH 65-71687
Bernt BrynhildsenWing OKH 45-158440
Sarah BrynhildsenWing OKD 15-16160996
Susanna BrynhildsenWing OKD 45-160997
Benjamin CallananWing OKN-åpen199653
Gabriel CallananWing OKH 13-14203540
Åse Rita EllingsenWing OKD 50-161000
Kristine Klock FletenWing OKD 19-20161005
Martine Klock FletenWing OKD 15-16145072
Stein-Erik FletenWing OKH 35-199651
Vibeke Klock FletenWing OKD 45-159530
Tor GjermstadWing OKH 65-161001
Andreas Helland EriksenWing OKH 15-16160992
Anne Elisabeth HellandWing OKD 45-160993
Randi HellandWing OKD 70-78496
Live Furmyr JohansenWing OKN-åpen213537
Sondre Furmyr JohansenWing OKN-åpen213287
Ella Eriksen KongsvikWing OKD 15-16184438
Arvid LyngstadWing OKH 19-20180173
Jens Kjetil MehammerWing OKH 45-203526
Johannes Karstein MidtbøWing OKH 17-18211297
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OKD 21-184544
Terje MidtbøWing OKH 55-199655
Agnar RenolenWing OKH 45-157222
Anna RenolenWing OKD 15-16159018
Nikolai RenolenWing OKH 13-14172166
Astrid Oline Rinnan GreenWing OKD 11-12184595
Melanie SimpsonWing OKD 21-179419
Per Ivar SkinderhaugWing OKH 45-413091
Lars SkrøvsethWing OKH 65-211359
Johanne Stefanussen FloWing OKD 11-12199664
Robert StrømWing OKH 70-188838
Liv TennesWing OKD 45-199281
Jon VindalWing OKH 45-161004
Jonas VindalWing OKH 13-14161002

Annonser

IOF Eventor