Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 6 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Benjamin CallananWing OK199653
Sivert FolgerøFreidig203579
Nora HalvorsenFreidig206044
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Ine Bohnhorst TegdanFreidig66753

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Johanne Stefanussen FloWing OK199664
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK203646
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HaugskottOL Trollelg216794
May-Jorunn RødsjøByåsen IL175918
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Anine LomeHamar OK195757
Vera MelkildFreidig180322
Malin OpøienOL Trollelg180340
Anna RenolenWing OK159018
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Oda Q FossumFreidig137114
Thea JondumOL Trollelg191405
Frida OpheimFreidig211565
Pernille OpheimFreidig142526
Malin SandstadFreidig159550

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Klock FletenWing OK161005
Marte Hoff HagenByåsen IL160436
Frida SætherFreidig180266

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Jenny PerssonByåsen IL202145
Melanie SimpsonWing OK179419

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit AlbinsonGimle IF215182
Katrine AndersenFreidig180021
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kristin HaugskottOL Trollelg133791
Kristin SølbergIL Leik160507

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Susanna BrynhildsenWing OK160997
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Hilde ForbordMalvik IL72257
Anne Elisabeth HellandWing OK160993
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Liv TennesWing OK199281

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona Høiås SætherFreidig215147
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig176244

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig176201
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Emil GrønliFreidig211762
Aapo HaukiojaNidarøst OK201157
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Tor-Kristian RødsjøByåsen IL203791
Vegard Ulseth SylteFreidig145066
William P WalsethMalvik IL211889

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK203540
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL147482
Odin UnsgårdIL Leik206309
Jonas VindalWing OK161002

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig152256

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Even Kjøsen UnsgårdIL Leik124679
Are LodgaardByåsen IL216729
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Mathias VindalFreidig203527

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig153893
Petter Vangen LunåsmoTynset IF152308
Martin LøvåsNidarøst OK412977
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Jonas UnsgårdIL Leik206201

H 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola KeiseråsIL Leik160506
Arvid LyngstadWing OK180173
Rein Helle MårdalenFreidig208822
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mattis HoltFreidig179878
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Terje MaroniByåsen IL68412
Gaute NepstadNTNUI216832
Mats NordbrødenJärla Orientering184943
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI153692
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Erik FletenWing OK199651
Vegard HansenOL Trollelg191299
Brage KeiseråsIL Leik206323
Olle MalmringFreidig206218
Eivind Sjøgren OlsenFreidig167025
Martin SolliOL Trollelg171166

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Arild H ClausenFreidig179864
Tomas EidsmoFreidig173137
Jan HageIL Leik187018
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Arild HeggesetFreidig410900
Jon HolstadFreidig97601
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Agnar RenolenWing OK157222
Jon RøstumOL Gaula178780
Reidar SelmerFreidig71770
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Andreas SylteFreidig182033
Jon VindalWing OK161004

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Eivind HoffTyrving IL161008
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Bjarne LienByåsen IL81063
Jostein MårdalenFreidig198901
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Geir WillumsenFreidig69093

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728
Kjell MaroniByåsen IL413180
Terje MidtbøWing OK199655
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Geir OwrenFreidig400936
Dag StenersenNidarøst OK412983
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune M HoltFreidig187009
Jan Erik KofoedNidarøst OK71409
Terje SkjeggedalNTNUI131243

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tor GjermstadWing OK161001
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Lars SkrøvsethWing OK211359
Nils Olav VennevikFreidig412688

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif EngenNidarøst OK180706
Roar ForbordMalvik IL208600
Torleif StephansenNidarøst OK127137
Robert StrømWing OK188838
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henry SundsetvikOL Trollelg179385

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit SchmidOL Trollelg66733
Kjersti SelmerFreidig96709

Annonser

IOF Eventor