Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 31 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 139 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Erlend GrønliFreidig176238
Nora HalvorsenFreidig206044
Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL179843
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg133795
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Kristin TveitOL Trollelg146527

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HaugskottOL Trollelg

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Anna RenolenWing OK159018
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Linn HokholtNTNUI214837
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Marit ValaNTNUI97110

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Kristin HaugskottOL Trollelg133791
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rine HanssenByåsen IL76088
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Grete Berge OwrenFreidig176244

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingerid Angell-PetersenFreidig97754
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK159523
Heidi Meyer MidtunFreidig76092
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig401037

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Emil GrønliFreidig211762
Aapo HaukiojaNidarøst OK201157
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Petter Andreas LonaWing OK212595
Tord RomundstadNidarøst OK203642
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig176080
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg134762
Mathias HermstadFreidig159540
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Marcus Barstad SmevikByåsen IL175846
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Mathias VindalFreidig203527

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Preben AntonsenByåsen IL185974
Adrian OpheimFreidig203662

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola KeiseråsIL Leik160506

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FiskumFrol IL187167
Jostein Bø FløystadFreidig178191
Markus GladNTNUI153968
Erik GustafssonNTNUI169149
Einar HjortåsNTNUI83077
Seppo JärvinenNTNUI208117
Pål KittilsenFreidig206040
Harri LuchsingerNTNUI158036
Halvor LundFreidig210017
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Morten Andreas NomeBSI - Orientering62085
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Frederik SeegerNTNUI214740
Paul SirumFrol IL187034
Åsmund SkomedalNTNUI209879
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian StensrudOL Trollelg66757
Mikkel SørensenNTNUI199259
Mihail UtkinWing OK199547

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Arild H ClausenFreidig179864
Vegard GrønliFreidig69067
Vegard HansenOL Trollelg191299
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Brage KeiseråsIL Leik206323
Eivind LonaWing OK202216
Jørgen LongvaByåsen IL412896
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK412799
Olle MalmringFreidig206218
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Agnar RenolenWing OK157222
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jon VindalWing OK161004

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Helge EriksenByåsen IL199601
Frode HaugskottOL Trollelg134759
Geir OwrenFreidig400936
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Rune M HoltFreidig187009
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Magnus LandstadFreidig483336
Anders LaugloOL Trollelg179416
Torleif StephansenNidarøst OK127137
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

A6 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Svegård ByeByåsen IL186158
Erling ByeByåsen IL169813
Jan HageIL Leik187018
Wolfgang KampelNTNUI158439
Gaute NepstadNTNUI216832
Alex PedersenOL Trollelg90016

B4 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Lundteigen AuneByåsen IL203796
Inger Anne RyenVerdal OK151037
Marit SchmidOL Trollelg66731

C3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Oden-HaugenKlubbløs
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654

Annonser

IOF Eventor