Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 23 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 264 påmeldte deltakere.

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK202563
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig159546
Juni Pape SkjærvoldFreidig206039
Maria Strømdal WikFreidig72148
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frid Sverresdotter EksethFreidig206035
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig145280
Anna Aurora NolteFreidig188746
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK202216
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Vilde Østeraas JondumOL Trollelg191302
Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidig186246
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL145212

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Vera MelkildFreidig180322
Anna RenolenWing OK159018
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Eldrid BratsbergWing OK199654
Ane Svegård ByeByåsen IL186158
Trine Disch KihleNTNUI78987
Kristine Klock FletenWing OK161005
Heidi JensenNTNUI204714
Thea JondumOL Trollelg124784
Gina MagnussenNTNUI154071
Frida OpheimFreidig154345
Pernille OpheimFreidig142526
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222
Line SølbergOL Trollelg160510

D 21- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Julie ArnesenNTNUI86514
Elen Katrine Skjerve BredesenNTNUI173069
Kristine FjeldboNTNUI168868
Kristine FjellangerNTNUI157200
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Rannveig JørgensenNTNUI182034
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI188448
Ida LindkvistNTNUI89839
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Jenny PerssonByåsen IL118600
Sara ProforsFrol IL192448
Laura RamsteinNTNUI
Marte ReenaasWing OK152658
Katharina RogstadNTNUI136905
Ane Kjerstine SandstadFrol IL60664
Melanie SimpsonWing OK179419
Kari SvingheimFrol IL208088
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Mira Lilleholt VikNTNUI
Lisbeth VollNTNUI96612
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Hilde ForbordMalvik IL72257
Ingunn MorsetWing OK125674
Mona J. MølnvikFreidig153666
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kristin SølbergIL Leik160507
Kjersti TannvikFreidig188730
Liv TennesWing OK199281
Heidi TorvikWing OK72028

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Rine HanssenByåsen IL76088
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Grete Berge OwrenFreidig176244
Hanne SvegårdByåsen IL211462

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK159523
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Andreas Bruun RuiFreidig203587
Lars Endreseth BaaslandFreidig203628
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Alf Petter LynumFreidig186849
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Emil GrønliFreidig203494
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
August MaskeFreidig167110
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Vemund MølnvikFreidig203492
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Ola Garstad PettersenFreidig
Oskar TangvoldFreidig69072
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
William P WalsethMalvik IL211889

H 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Emil Kristoffer AuranMalvik IL193042
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Tobias GundersenNidarøst OK203651
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL134259
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig141639
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL184175
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Martin SelmerFreidig198094
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Mathias VindalFreidig192917

H 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUI203120
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Birk GravdahlWing OK145881
Ola KeiseråsIL Leik160506
Arvid LyngstadWing OK180173
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK193067
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662
Andreas SølbergOL Trollelg160481

H 21- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind AunøienOK Fjell187236
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Terje Faugstad BjertnesNTNUI205585
Tomas EidsmoFreidig173137
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Erik FrøsethVerdal OK63724
Jørgen Nyland GraabakByåsen IL66732
Snorre HansenByåsen IL208638
Terje MaroniByåsen IL68412
Eirik MarthinsenNTNUI187214
Gaute NepstadNTNUI151320
Kristoffer NeslandNTNUI154072
Robert Gjære NyhusOK Fjell206229
Gjermund OlsenNTNUI159336
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Alex PedersenOL Trollelg90016
Niklas ProforsNTNUI204552
Morten RikstaddalIL Leik157004
Henning ScheiFreidig151481
Kasper ScheiNTNUI145458
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI153692
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Frederik SeegerNTNUI214740
Åsmund SkomedalNTNUI209879
Fredrik SteinsvikNTNUI171971
Vidar TronsauneOK Fjell211171
Helmer VoldenWing OK80536

H 40- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Kyrre AuranMalvik IL193006
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Arild H ClausenFreidig179864
Stein-Erik FletenWing OK199651
Erik FossIL Leik400932
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Jon HolstadFreidig97601
Brage KeiseråsIL Leik206323
Bjørnar LynumFreidig185929
Olle MalmringFreidig206218
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Agnar RenolenWing OK157222
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Andreas SylteFreidig182033
Hans Helmer SæternesByåsen IL141935
Jon VindalWing OK161004
Marius WalsethMalvik IL207644
Øystein WiggenByåsen IL155923

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Håvard EidnesOL Trollelg66752
Knut HagenByåsen IL200231
Dag Erik HellandWing OK160998
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Bjarne LienByåsen IL81063
Terje MidtbøWing OK199655
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Øyvind SchjelderupFreidig78223
Dag StenersenNidarøst OK412983
Eirik VefsnmoByåsen IL161048
Svein Olav ÅmotIL Leik160475

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik KofoedNidarøst OK71409
Olav KvittemFreidig192301
Terje SkjeggedalNTNUI131243

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor GjermstadWing OK161001
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Lars SkrøvsethWing OK211359
Frode StensrudOL Trollelg200407
Tore StubbeNord-Østerdal OK207763
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Tore KisteNidarøst OK186019
Finn Faye KnudsenOL Trollelg191304
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK127137
Robert StrømWing OK188838
Thore SundsetvikOL Trollelg179386
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Henry SundsetvikOL Trollelg179385

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK483180
Paul ForsethOL Trollelg191258

H 17-39 Bedrift (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter LyngNidarøst OK86275
Eivind Sjøgren OlsenFreidig167025
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL82357

Annonser

IOF Eventor