Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Varteigløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Varteigløpet
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: søndag 23 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 158 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma BraathenTrøsken IL151467
Pernille BraathenTrøsken IL151466
Julie BrenåsVarteig OL83147
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Milla SkålandTrøsken IL178573
Isak SolbergFredrikstad SK61941
Adele Øen SkålandTrøsken IL178603

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Amalie LudvigsenSarpsborg OL181986

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Karoline AuneHalden SK194816
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL157495
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Nora TorgersenHalden SK204761

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fincke Anni-MaijaFinland170500
Sari AnttonenFinland80984
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505
Jannina GustafssonFinland182753
Sofia HaajanenFinland179888
Henna-Riikka HaikonenFinland483285
Saila KinniFinland194115
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Miia NiittynenFinland184960
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Ane Næsset RamtvedtTyrving IL188445
Linda SolbergFredrikstad SK131435
Heidi StoksethHalden SK197722
Tuulia VibergFinland158808

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Irene Felde OlaussenHalden SK130381

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL157145
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Bente LineIndre Østfold OK190571
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Anne SørumRingsaker OK89547

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger LindløvOK Moss183670
Jane WitnesSarpsborg OL157167

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL152691

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Sondre LadimOK Moss192159
Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Haakon JohannesenIndre Østfold OK199493
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksi AnttolainenFinland203718
Stian BergersenTyrving IL68522
Håvard BergetFredrikstad SK86274
Håkon BlågestadIndre Østfold OK187179
Mårten BoströmFinland412266
Tero FöhrFinland194295
Jarkko HuovilaHalden SK410995
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Miika KirmulaFinland179995
Olli-Pekka KoistinenFinland207965
Elias KuukkaFinland193217
Severi KymäläinenFinland174616
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Jere PajunenFinland173383
Fredric PortinFinland183491
Otto SimosasFinland125940
Mikko SirénFinland169960
Øyvind StoksethHalden SK172140
Jussi SunaFinland195495
Olli-Markus TaivainenFinland413109
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BackstrømHalden SK182029
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
John ChandlerCork O
Tage EidissenSarpsborg OL191365
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK485698
Claus NorstedHalden SK215109
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884
Geir TorgersenHalden SK204759
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Tore BjørnerødOK Moss61943
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Jan Arild JohnsenFossum IF193800
Arild KirkerødSarpsborg OL185092
Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK407225
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Christopher SchiveOK Moss207790
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL145051
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Willy GrønstadGimle IF192646
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Stein KlyveOK Moss64749
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK175775
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Øystein RuudFredrikstad SK160441

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve FosseGimle IF78193
Stein KorenOK Moss84658
Knut LindløvOK Moss183686
Harald LundhaugOK Moss201916
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690

Dir A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Christian SchiveHalden SK207789
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644
Thomas Natvig ÅrstadNTNUI158625

Dir C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK145133
Camilla ImrikFredrikstad SK209934

Annonser

IOF Eventor