Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marummila

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 11 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

Damer - 2,5 km (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Renate BettumStokke IL198059
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Patricia De Lourdes Henriquez MartinezHedrum OL97454
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Elin SlokvikNotodden OL93987
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

Damer - 5 km (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin DahlSandefjord OK192582
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Linda FredhMåren OK184147
Elin GravningenStokke IL203626
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

Damer - 10 km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne EikenKongsberg OL190660
Julie HjortlandLarvik OK187327
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Tone StoklandSandefjord OK188461
Martine TopstadLarvik OK180812
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Ingrid UndstadLarvik OK204302

Herrer - 2,5 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jan Ivar GundersenHedrum OL97453
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Gaute NysæterSkien OK170884
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269

Herrer - 5 km (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo180818
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hans Petter BettumStokke IL197762
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Svein Olav EllingvågStokke IL197961
Svein EriksenSandefjord OK186942
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Roy GjerdingOK Moss197796
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Ragnar HillestadLardal OL92538
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Espen JohnsenHedrum OL182118
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Runar KittilsenStokke IL169014
Per Olaf KlemsdalVarteig OL78543
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Arne KristensenStokke IL96681
Knut Anders LøkenFossum IF215084
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Martin NaufHedrum OL182122
Kåre NilsenSandefjord TIF402724
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Ole Petter RuudOK Horten160834
Rune RøedStokke IL197822
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Dagfinn TorpePorsgrunn OL483355
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Herrer - 10 km (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Roar FjeldboSandefjord OK87010
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Ole FlaattenOK Skeidi158080
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Morten FredhMåren OK208419
Robert FredriksenNotodden OL62763
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Arve GlittumOK Skeidi188444
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Martin Mehlum HasleSandefjord OK174696
Erik HaugStokke IL203566
Simen Kjær HaugbergNydalens SK187045
Sjur HoviKristiansand OK156972
Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering187048
Morten JohansenOK Moss221022
Christian JomaasFossum IF191345
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Thore KornmoPorsgrunn OL312786
Tobias KristensenLarvik OK216933
Tom KristensenLarvik OK177539
Jarle LysnesHedrum OL203389
Einar MelsomFossum IF183652
Terje MelsomFossum IF151139
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Jørn MyrlandNotodden OL169106
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Simon NysæterSkien OK184474
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Tor RingstadHedrum OL172259
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Gjermund RørenEiker OL173451

MOT.TV D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Malene NysæterSkien OK39092
Bethina Staulen FredinSkien OK185521

MOT.TV H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Even GravningenStokke IL203625
Henrik R HoltHedrum OL187287
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

MOT.TV D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

MOT.TV H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Håkon KornmoPorsgrunn OL89036
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise StrømSandefjord OK216675

N-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Magnus SigurdssonStokke IL209677

Annonser

IOF Eventor