Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Åpent klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Åpent klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: torsdag 14 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AurebekkFredrikstad SK86195
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Erle EliassenFredrikstad SK183732
Johanna EvensenFredrikstad SK
Martha EvensenFredrikstad SK
Sofia EvensenFredrikstad SK
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK142305
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK83997
Aurora LøkkebergFredrikstad SK212515
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Guro OttesenFredrikstad SK152196
Martin-Oliver PedersenFredrikstad SK196747
Isak SolbergFredrikstad SK61941
Julie SåheimFredrikstad SK212470

D 10-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Sophie KorssjøenFredrikstad SK197816
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Juliane PedersenFredrikstad SK196961

D 10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril HvidstenFredrikstad SK212461

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK157181
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Emma DanevadFredrikstad SK208730

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Jorunn Kirsti KrosbyFredrikstad SK180941
Stine LøkkebergFredrikstad SK209937
Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK192529
Liv NigardsøyFredrikstad SK
Randi PedersenFredrikstad SK
Heidi Iren TrulsenFredrikstad SK

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031
Marit KahrsHalden SK211091
Jennie RunessonGöteborg Majorna OK480204

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Linda SolbergFredrikstad SK131435
Heidi StoksethHalden SK197722

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK146451
Christine Roll PaulsenFredrikstad SK70446
Hilde PoppeFredrikstad SK203117

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv AntonsenFredrikstad SK165464
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Elisabeth RuudFredrikstad SK79884

H 10-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre EliassenFredrikstad SK177768
Martinus MydskeFredrikstad SK

H 10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Eirik KrokaFredrikstad SK214737
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sondre OttesenFredrikstad SK212553

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik BergsengFredrikstad SK197772
Henrik HvidstenFredrikstad SK196756
Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK193618
Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK170467
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten HelminsenFredrikstad SK
Petter LøkkebergFredrikstad SK209930
Gisle PaulsenFredrikstad SK10193
David StandalFredrikstad SK209964

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard BergetFredrikstad SK86274
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Andreas HøyeFredrikstad SK193983
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Mattias KarlssonHalden SK210109
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Hans Petter MathisenNTNUI180916
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Lasse SimonsenFredrikstad SK71981
Øyvind StoksethHalden SK172140

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars AurebekkFredrikstad SK86172
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Ole Christian EvensenFredrikstad SK
Lars Ole KlavestadFredrikstad SK211416
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK175839
Veronika JacobsenFredrikstad SK61948
Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK198709
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Arnfinn MoeFredrikstad SK159031
Thor MoenFredrikstad SK179412
Håkon StandalFredrikstad SK209932
Svend Arne YtterbølHalden SK413078

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Magne FuruheimFredrikstad SK196902
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Trygve TveteråsFredrikstad SK203121

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald LundhaugOK Moss201916
Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK165465
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK155768
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662

Annonser

IOF Eventor