Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KlubbKM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KlubbKM stafett
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 16 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 36 påmeldte lag.

KMstafett (36)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Sondre Ottesen212553
2Henrik Ottesen194878
3Kristin Ottesen199256
Fredrikstad SK 2
1Ida-Synnøve Kristiansen158434
2Bendik Eliassen182092
3Oliver Hagaseth Mydske190325
Fredrikstad SK 3
1Kristoffer B. Helminsen202983
2Arnfinn Moe159031
3Silje Moe146372
Fredrikstad SK 4
1Sivert Poppe158434
2Dina Sofie Antonsen155768
3Kaisa Antonsen212709
Halden SK 1
1Marieluise Schmitt Gran212683
2Bjørn Axel Gran181471
3Frauke Schmitt Gran181875
Halden SK 10
1Elisabeth Brække158425
2Rolf Wermelinger66595
3Jo Shepherd85408
Halden SK 11
1Hanna Lye Moum159033
2Fredrik Eliasson158089
3Erlend Brendstuen195770
Halden SK 12
1Lisa Jenssen184540
2Antonio Martínez Pérez143260
3Haakon Johann Slang-Sundsetvik181979
Halden SK 2
1Herman Lien Backstrøm159030
2Pål Backstrøm182029
3Runa Lien Backstrøm182030
Halden SK 3
1Sofie Bergstrøm143029
2Espen Bergstrøm410848
3Marie Bergstrøm181981
Halden SK 4
1Randi Brevig Aune158420
2Karoline Aune194816
3Jonatan Aune202994
Halden SK 5
1Bjørn Brække207786
2Synne Malene Brække158424
3Martin Brække181957
Halden SK 6
1Jens Erik Mjølnerød91161
2Idun Kristine Felde Olaussen196849
3Iliana Ilieva173098
Halden SK 7
1Niels Christian Hellerud206905
2August Asheim Birkeland158430
3Ellen Kathrine Svendsby132077
Halden SK 8
1Alexander Skaug Ytterbøl207830
2Svend Arne Ytterbøl413078
3Ane Sofie Næss Bjørgul158223
Halden SK 9
1Per Olav Andersen71067
2Christian Schive207789
3Hedda Raadal Bjørlo182000
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad215056
2Sigmund Vister144864
3Linda M. Torper Bystrøm179966
Indre Østfold OK 2
1Jorid Nandrup Nielsen197852
2Sture Ottesen87606
3Bente Line190571
Indre Østfold OK 3
1Martin Siewartz Nielsen111765
2Rune S. Nielsen197966
3Håkon Blågestad187179
Indre Østfold OK 4
1Elida Sagli Gudim187069
2Roy Vidar Johannesen145397
3Per Oskar Larsen175775
NTNUI / Nydalens SK 1
1Terje Wiig Mathisen190637
2Hans Petter Mathisen180916
3Terje Wiig Mathisen190637
OK Moss 1
1Adam Kristiansen176115
2Vegar Kristiansen176192
3Selma Kristiansen176215
OK Moss 2
1Ellen Ladim
2Stian Andresen170786
3Christopher Ladim192251
OK Moss 3
1Kristin Gjølsjø182086
2Henning Bratland Carlsen176318
3Tuva Bjerketvedt197813
OK Moss 4
1Sondre Ladim192159
2Torgeir Snilsberg67577
3Johanne Bratland Tjernshaugen176217
OK Moss 5
1Alfred Bjørnerød170812
2Tore Bjørnerød61943
3Karoline Bjørnerød195675
OK Moss 6
1Tor Erling Gjølsjø192309
2Karl Kristen Gjølsjø181015
3Aurora Gjølsjø180937
OK Moss 7
1Ingrid Bratland Tjernshaugen145252
2Jan Bjerketvedt408058
3Astrid Bjørnerød198017
OK Moss 8
1Frida Hovgaard Eisvang197027
2Thomas Tubbehaugen176272
3Christopher Schive207790
OK Moss 9
1Inger Lindløv183670
2Lukas Emil Rogne175925
3Monica Meum Johansen176190
Sarpsborg OL 1
1Rikke Blakkestad Ingesen197788
2Arild Kirkerød185092
3Hans Huseby93914
Sarpsborg OL 2
1Margrete Krage121634
2Bjørn Tore Thoresen145051
3Marie Hansen157495
Sarpsborg OL 3
1Marie F. Lindløv Jensen157166
2Trygve Leivestad191357
3Ida Katrine Børstad Thoresen94048
Sarpsborg OL 4
1Heidi Børstad157145
2Benjamin Aasen197985
3Oddbjørn Krage116947
Sarpsborg OL 5
1Nina Bianca Pedersen205978
2Tom Wahlgren94049
3Benedicte Pedersen158113
Trøsken IL 1
1Marte Sletten Bergsland202061
2Daniel Oliversen202062
3Andreas Bergsland187328

Annonser

IOF Eventor