Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport 8 sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport 8 sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 19 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte lag.

H17 (12)

NavnLagoppstilling
Hadeland OL 1
1Stefani Popova152479
2Øyvind Watterdal71481
3Stefani Popova152479
4Øyvind Watterdal71481
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt203283
2Jarle Lysnes203389
3Sindre R Holt203283
4Jarle Lysnes203389
Kongsberg OL / Larvik OK 3
1191178
2Lars Fremstad211281
3191178
4Lars Fremstad211281
Larvik OK 1
1Tobias Kristensen170787
2Jørgen Frøyd197776
3Tobias Kristensen
4Jørgen Frøyd
Larvik OK 2
1Jens Didrik Berg183814
2Peder Rauan177935
3Anders Bjørningstad Kristoffersen181967
4Jens Didrik Berg
Larvik OK 4
1Wilson Antonio Culma Mancera212621
2Martin Edvardsen212050
3Wilson Antonio Culma Mancera212621
4Martin Edvardsen212050
OK Skeidi 1
1Ole Flaatten158080
2Fredrik Polland172271
3Ole Flaatten158080
4Fredrik Polland172271
OL Tønsberg og omegn 1
1Øystein Fruseth Christiansen194880
2Håkon Fruseth Christiansen194879
3Mathias Gløersen184263
4Håkon Fruseth Christiansen194879
Porsgrunn OL 1
1Truls Ljådal185600
2Oscar Espeland186960
3Truls Ljådal185600
4Oscar Espeland186960
Sandefjord OK 1
1Marius Martinsen171885
2Henrik Bergman157490
3Marius Martinsen171885
4Henrik Bergman157490
Sandefjord OK 2
1Fredrik Moe176106
2Hallvard Arntzen Foss186941
3Fredrik Moe176106
4Hallvard Arntzen Foss186941
Stokke IL 1
1Ole Jakob Olsrød202339
2Bjørnar Brevik143181
3Ole Jakob Olsrød202339
4Bjørnar Brevik143181

D17 (11)

NavnLagoppstilling
Larvik OK 1
1Elin Bjerva180000
2Aina Viena160318
3Grethe B Clausen78721
4Elin Bjerva
Larvik OK 2
1
2
3
4
Larvik OK 3
1Ida Vår Kierulf Meyer207502
2Ana Maria Wilhelmsen212122
3Ida Vår Kierulf Meyer207502
4Ana Maria Wilhelmsen212122
Larvik OK 4
1Antonette Hesselberg177732
2Mie Zagar
3Antonette Hesselberg
4Mie Zagar
OL Tønsberg og omegn 1
1Sandra B. Robertsen205587
2Martine Topstad180812
3Sandra B. Robertsen205587
4Martine Topstad180812
Porsgrunn OL 1
1Kristine Ausen184487
2Hilde Vassend203385
3Kristine Ausen184487
4Hilde Vassend203385
Porsgrunn OL 2
1Kristine Aaltvedt199649
2Lise Eide201593
3Kristine Gulløy199648
4Kristine Aaltvedt199649
Porsgrunn OL 3
1Jorunn Isaksen213676
2Eli Marie Wiig89041
3Siv Wiersdalen199541
4Jorunn Isaksen213676
Sandefjord OK 1
1Anne Berit Bredholt191349
2Signe Bredholt Jørgensen199374
3Anne Berit Bredholt191349
4Signe Bredholt Jørgensen199374
Sandefjord OK 2
1Annette Cecilie Arentz184312
2Ella Arentz Hagen205254
3Annette Cecilie Arentz184312
4Ella Arentz Hagen205254
Sandefjord OK 3
1Tone Stokland188461
2Maria Prestbøen186139
3Tone Stokland188461
4Maria Prestbøen186139

H13-16 (6)

NavnLagoppstilling
IL Hauken / Lardal OL 1
1Audun Melby Jacobsen176037
2Alexander Repstad Storemyr213681
3Audun Melby Jacobsen
4Alexander Repstad Storemyr
Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
2Stian Breyholtz Lauritzen412454
3Iver Ringheim
4Stian Breyholtz Lauritzen
OL Tønsberg og omegn 1
1Olav Aasmundtveit Hoff196872
2Jakob Hjelseth199628
3Olav Aasmundtveit Hoff196872
4Hermund Ulvensøen184579
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Håkon Kornmo145434
3Rasmus Mathisen186855
4Håkon Kornmo145434
Porsgrunn OL 2
1Vegard Haugen145432
2Halvard Kornmo184355
3Vegard Haugen145432
4Halvard Kornmo184355
Stokke IL 1
1Even Gravningen203625
2Audun Brevik144290
3Even Gravningen203625
4Audun Brevik144290

D13-16 (7)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Hanna Johansson200510
2Ylva Aasestad187250
3Hanna Johansson200510
4Ylva Aasestad187250
Larvik OK 1
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Ida Sofie Hjortland209884
3Andrine Harriet Fremstad
4Ida Sofie Hjortland
Larvik OK 2
1Helle Brathagen186828
2Julie Andersen Kjær154395
3Helle Brathagen
4Julie Andersen Kjær
Larvik OK 3
1Mona Sjøvaag171123
2Gunvor Aurora Masvik154393
3Marthe Hansen154392
4Mona Sjøvaag
Porsgrunn OL 1
1Anna Meen178035
2Hanne Vassend153300
3Anna Meen178035
4Hanne Vassend153300
Porsgrunn OL 2
1Elise Ausen213400
2Camilla L. Rosenvold170781
3Elise Ausen213400
4Camilla L. Rosenvold170781
Porsgrunn OL 3
1Maria Gammelsæter Mehammer184432
2Ingrid G. Mehammer184486
3Maria Gammelsæter Mehammer184432
4Ingrid G. Mehammer184486

H40 (11)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Tom Aasrum176134
2Roger Lysnes182119
3Espen Johnsen182118
4Tom Aasrum176134
Notodden OL 1
1Jørn Myrland145800
2Robert Fredriksen62763
3Jørn Myrland
4Robert Fredriksen
Notodden OL 2
1Petter Løe86885
2Arve Paulsen176330
3Petter Løe86885
4Arve Paulsen176330
OK Skeidi 1
1Helge Gisholt94900
2Øyvind Flaatten89677
3Helge Gisholt94900
4Øyvind Flaatten89677
OK Skeidi 2
1Bjørn Polland180686
2Arve Glittum188444
3Bjørn Polland180686
4Arve Glittum188444
OL Tønsberg og omegn 1
1Frode Robertsen205575
2Roar Mathisen192566
3Frode Robertsen205575
4Roar Mathisen192566
Porsgrunn OL 1
1Magne Wiig Mathisen480109
2Thore Kornmo89036
3Magne Wiig Mathisen480109
4Thore Kornmo89036
Porsgrunn OL 2
1Tore Øverås175807
2Jon Skriubakken176262
3Tore Øverås175807
4Jon Skriubakken176262
Sandefjord OK 1
1Per Erik Larsen186898
2Arne Håkon Jørgensen174694
3Per Erik Larsen186898
4Arne Håkon Jørgensen174694
Sandefjord OK 2
1Einar Klavenes199378
2Kjetil Kløvstad206561
3Einar Klavenes199378
4Kjetil Kløvstad206561
Stokke IL 1
1Bjørnar Olsrød203614
2Arne Kristensen96681
3Tor Sverre Gravningen176967
4Bjørnar Olsrød203614

D40 (4)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Kari Reppesgård Lie187288
2Tone Sølie Lysnes182120
3Kari Reppesgård Lie187288
4Tone Sølie Lysnes182120
Sandefjord OK 1
1Anne Lise Andreassen97977
2Kristin Dahl192582
3Anne Lise Andreassen97977
4Kristin Dahl192582
Sandefjord OK 2
1Lill-Ann Torp92397
2Bente Blix173002
3Lill-Ann Torp92397
4Bente Blix173002
Sandefjord OK 3
1Hilde Kløvstad206560
2Stine Arntzen208739
3Hilde Kløvstad206560
4Stine Arntzen208739

H60 (10)

NavnLagoppstilling
Larvik OK / Arnadal IL 1
1Per Øystein Andersen182002
2Arne Kristensen211333
3Per Øystein Andersen182002
4Arne Kristensen
Notodden OL 1
1Hugo A. Christensen480044
2Arnulf Rulnes145390
3Hugo A. Christensen
4Arnulf Rulnes
Notodden OL 2
1
2
3
4
OK Skeidi 1
1Carl Ove Berg181694
2Dag Kristensen206256
3Carl Ove Berg181694
4Dag Kristensen206256
OL Tønsberg og omegn 1
1Terje Rasmussen172099
2Stein Ødegård91530
3Terje Rasmussen172099
4Stein Ødegård91530
OL Tønsberg og omegn 2
1Odd Egil Frogner203390
2Hans Stordal199690
3Odd Egil Frogner203390
4Hans Stordal199690
Porsgrunn OL 1
1Morten Aaltvedt127178
2Dagfinn Torpe80717
3Morten Aaltvedt127178
4Dagfinn Torpe80717
Porsgrunn OL 2
1Ole Johansson200404
2Kay Jørgensen89039
3Atle Remme186202
4Ole Johansson200404
Sande Sportsklubb 1
1Widar Trømborg170747
2Øivind Fadum201595
3Widar Trømborg170747
4Øivind Fadum201595
Stokke IL 1
1Ragnar Niemi Berg197800
2Lars Martin Gjein203627
3Ove Gunnar Jacobsen170716
4Ragnar Niemi Berg197800

D60 (1)

NavnLagoppstilling
Kjose IL / Arnadal IL 1
1Randi Hansen88644
2Anne Lise Saga79064
3Randi Hansen88644
4Anne Lise Saga79064

H11-12 (7)

NavnLagoppstilling
Porsgrunn OL 1
1Tobias Mathisen413024
 
2Arnas Zakarauskas213500
Porsgrunn OL 2
1Anders L. Rosenvold187037
 Simon Nilsen199650
2Sander Cornelius Svendsen176766
Porsgrunn OL 3
1Ola Meen212004
 176716
2Oscar Wiersdalen Thunold175808
Porsgrunn OL 4
1Martin Ausen176260
 Mathias Ljådal185605
2Ådne Hålimoen Heistad213151
Porsgrunn OL 5
1Edvin Hegna-Jensen213358
 Andrew Nilsen176765
2Magnus Brodin199660
Sandefjord OK 1
1Anders Klavenes92389
 
2Brage Eikås182096
Sandefjord OK 2
1Trym Torgersen92285
 
2

D11-12 (6)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Helle Haugstuen176118
 
2Ingvild Johnsen203633
Larvik OK 1
1
 
2
Larvik OK 2
1
 
2
OL Tønsberg og omegn 1
1Mari Loftesnes Kaupang199691
 
2Mathea Gløersen184262
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann176796
 
2Anine Kjørholt Lie185612
Porsgrunn OL 2
1213469
 
2188024

Annonser

IOF Eventor