Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten 4-4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 4-4
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 27 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Jon Magnus Telnes EnganOK Moss212057
Selmer LøkenOK Moss
Aurora MyhrvoldIndre Østfold OK203453

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493
Juliane PedersenFredrikstad SK196961

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571
Alexandra AngvollFredrikstad SK157181
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148

D -16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Sletten BergslandTrøsken IL202061
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL157495
Lisa JenssenHalden SK184540
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Siri PedersenSarpsborg OL206021

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliNTNUI62530
Iliana IlievaHalden SK173098
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Margrete KrageSarpsborg OL121634
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048
Helena ÅsbergSarpsborg OL191634

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL157145
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Tor Erling GjølsjøOK Moss192309
Sondre LadimOK Moss192159

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623

H -16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL197985
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Haakon JohannesenIndre Østfold OK199493
Eirik KrokaFredrikstad SK214737
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Magne SætherFredrikstad SK184529
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Lacho IlievHalden SK152519
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans HusebySarpsborg OL93914
Kjetil KarlsenOK Moss176327
Per Olaf KlemsdalVarteig OL152688
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL145051
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

Annonser

IOF Eventor