Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet 2015

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2015
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: torsdag 31 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-186625
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50-209846
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-186556
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-207564
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17-219999
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 15-16201650
Ida Kristine NordvikAsker SkiklubbD 13-16C160809
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-183999

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege Ynn JødalBækkelagets SKB-åpen184303
Ove Kristian JødalBækkelagets SKH 50-184315

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond WettergreenDriv ILH 60-180270

Eidskog OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OLH 70-216401

Eiker OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OLD 60-216674
Øystein AndersenEiker OLH 60-172115
Berit GrosvoldEiker OLD 60-179799
Even Woldstad HanssenEiker OLC-åpen
Pål Woldstad HanssenEiker OLH 50-158121
Aud KjemperudEiker OLD 60-184662

Fossum IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling HjermstadFossum IFH 17-190677
Lars HjermstadFossum IFH 50-175824
Ragnhild HjermstadFossum IFD 17-157480
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 50-195814

Fredrikstad SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD 13-14212317
Pål AngvollFredrikstad SKH 40-196846
Espen BekhusFredrikstad SKH 40-182139
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-197788
Frank LøwengreenFredrikstad SKH 40-94058
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-170303

Gimle IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv Edle GrønstadGimle IFC-åpen97399
Willy GrønstadGimle IFH 60-192646

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 17-182103
Fredrik EliassonHalden SKH 17-158089

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 50-199744

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor RingstadHedrum OLH 40-172259

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-195708
Monica SyrdalHeming OrienteringD 40-80770
August Syrdal ØenHeming OrienteringH 13-14187011
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD 11-12213167
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 50-187010

IL GeoForm (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eyvind AasIL GeoFormH 70-192608
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormH 70-195723
Sigurd HaugerudIL GeoFormH 70-195810
Kåre KnudsenIL GeoFormH 70-186891

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per FosserIndre Østfold OKH 70-208714
Per-Arne MartinsenIndre Østfold OKH 17-485698
Elin VølstadIndre Østfold OKN-åpen153715

Kalevan rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simo MartomaaKalevan rastiH 17-413093

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IFH 60-200718

Kolbotn og Skimt OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLB-åpen480175

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-222089

Konnerud IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne AndersenKonnerud ILD 17-170604
Joar GjerdahlKonnerud ILH 15-16188760
Aslak HeimdalKonnerud ILH 15-16192570
Audun HeimdalKonnerud ILH 17-183721

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar StrandLierbygda OLH 40-169008

Lillomarka OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 17-186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OLH 50-206100
Stein BlomsethLillomarka OLH 50-195953
Martin GranlyLillomarka OLH 50-181270
Einar HemLillomarka OLH 70-221160

Måren OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKH 40-212105
Linda FredhMåren OKB-åpen184147
Morten FredhMåren OKH 17-208419

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid GulbrandsenNTNUID 17-193890

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik EijsinkNydalens SKH 17-177948
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 50-184297

OK Moss (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH 11-12170812
Karoline BjørnerødOK MossD 13-14195675
Tore BjørnerødOK MossH 50-61943
Reidun BraathenOK MossC-åpen168932
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-176217
Ola BækkevoldOK MossH 60-87635
Henning Bratland CarlsenOK MossH 40-176318
Karl Aasmund ErøyOK MossH 50-67804
Ingar FinstadOK MossH 70-96726
Per Anders FlesjøOK MossH 70-214743
Roy GjerdingOK MossH 50-197796
Aurora GjølsjøOK MossD 15-16180937
Karl Kristen GjølsjøOK MossH 17-181015
Kristin GjølsjøOK MossB-åpen182086
Tor Erling GjølsjøOK MossH 11-12197713
Per Reidulf HolmOK MossH 60-100291
Elisabeth Meum JohansenOK MossD 50-132653
Adam KristiansenOK MossH 13-14176197
Brage KristiansenOK MossN-åpen213752
Selma KristiansenOK MossD 15-16176215
Vegar KristiansenOK MossB-åpen176192
Christopher LadimOK MossH 13-14192251
Ellen LadimOK MossB-åpen197033
Sondre LadimOK MossH 11-12192159
Rune LøkenOK MossH 40-
Selmer LøkenOK MossH -10
Øyvind LøkenOK MossH 17-187141
Thomas RoskifteOK MossH 17-175820
Erik SandbækOK MossH 50-197710
Torgeir SnilsbergOK MossH 40-67577
Thomas TubbehaugenOK MossH 17-
Harald WibyeOK MossH 70-411959
Erik WoodwardOK MossH 17-
Nora WoodwardOK MossB-åpen

Oppsal Orientering (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal OrienteringD 70-221319
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-183833
Rune HultgreenOppsal OrienteringH 60-183677
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH 60-193685
Sissel PlejdrupOppsal OrienteringD 50-191079
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 17-183908
Andreas StenstadOppsal OrienteringB-åpen207921
Kristoffer StenstadOppsal OrienteringB-åpen485693
Sigve VågsnesOppsal OrienteringH 17-180877
Are WigaardOppsal OrienteringH 17-214979
Espen WigaardOppsal OrienteringH 17-485677
Mila ZaharinovaOppsal OrienteringD 17-180515

Oslostudentenes IK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKH 50-210110
Bjørn GrindeOslostudentenes IKH 60-187140
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 40-195740

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar OrienteringB-åpen172936
Ida EngenRaumar OrienteringD 50-156922
Jan SveenRaumar OrienteringH 60-172937

Sarpsborg OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLD 13-14206029
Marie HansenSarpsborg OLD 15-16206025
Reidun HansenSarpsborg OLD 40-191356
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD 13-14212391
Ole IngesenSarpsborg OLH 40-144609
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 40-147541

Stabæk IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl-Fred. KolderupStabæk IFH 70-160730

Stokke IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke ILH 17-203615
Ragnar Niemi BergStokke ILH 60-197800
Sunniva Nergaard BergStokke ILD 17-178225
Inger NergaardStokke ILD 60-198006
Ingrid TronshaugStokke ILD 17-203565

Sturla, IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFH 15-16159613
Sturla FrydenlundSturla, IFH 17-159626

Turun Metsänkävijät (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sami HämälistöTurun MetsänkävijätH 17-485692

Tyrving IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Henning GrandalTyrving ILH 50-205395
Mathias NipenTyrving ILH 17-186079
Olav NipenTyrving ILH 60-197973

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein KildahlØstmarka OKH 50-184248

Ås-NMBU Orientering (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-174994
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 40-198012
Malin EijsinkÅs-NMBU OrienteringD 17-197922
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 50-91575
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 40-157500
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU OrienteringD 50-480224
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 50-180932
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 50-91600
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-91574
Line NybakkenÅs-NMBU OrienteringD 40-185828
Ingunn ScheiÅs-NMBU OrienteringD 40-94052
Ingrid TveiteÅs-NMBU OrienteringD 50-485352
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH 13-14184396
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-91573

Annonser

IOF Eventor