Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 28 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 190 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILH 11-12200441
Jørgen AuneByåsen ILH -10153935
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILN-åpen116962
Johan BjørkanByåsen ILN-åpen211950
Einar EideByåsen ILH 13-14209976
Ingeborg EideByåsen ILD 17-20199727
Ragnhild EideByåsen ILD 15-16199600
Ida EilertsenByåsen ILN-åpen211964
Thea EilertsenByåsen ILD -10203786
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 13-14199482
Stine Gilje HagelerByåsen ILN-åpen
Hedda Hoff HagenByåsen ILD 13-14160437
Lene Berg HanssenByåsen ILD 15-16145211
Vilde HolmqvistByåsen ILD 11-12212170
Marte Lien JohnsenByåsen ILD 15-16480023
Malin Nordgård LeirenByåsen ILD -10212099
Vilde Nordgård LeirenByåsen ILN-åpen212120
Are LodgaardByåsen ILH 15-16184175
Kasper LodgaardByåsen ILN-åpen212472
Håkon SæternesByåsen ILH 13-14147482
Ingeborg A SæternesByåsen ILD 13-14192541
Solveig SæternesByåsen ILD 15-16189054
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen ILD 17-20175861
Aksel VikenByåsen ILN-åpen184064
Andrine VikenByåsen ILD 15-16181017
Maren VikenByåsen ILD 13-14145212
Ingrid Wollan BenumByåsen ILN-åpen197851
Marie Wollan BenumByåsen ILN-åpen197940

Freidig (62)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita AskeFreidigD -10212777
Brage AsplemFreidigH 13-16C203659
Andreas Bruun RuiFreidigH -10203587
Mari EidsmoFreidigD 11-12142824
Mats EidsmoFreidigH 15-16179813
Vetle Grønvik EkraFreidigH 11-12212776
Eir Sverresdotter EksethFreidigD -10206036
Frid Sverresdotter EksethFreidigD 11-12212823
Eskil EllefsenFreidigH 11-12204747
Tomas EllefsenFreidigH 11-12204743
Lars Endreseth BaaslandFreidigH -10203628
Alf Johan FolgerøFreidigH 13-14175963
Sivert FolgerøFreidigN-åpen206038
Tormod Kristian GevingFreidigH 13-14203449
Jonas GrønliFreidigH 13-14176080
Nora HalvorsenFreidigN-åpen206044
Tristan HalvorsenFreidigH -10176201
Hallvard HellevikFreidigH -10180307
Sverre HellevikFreidigH 11-12154340
Mathias HermstadFreidigH 15-16159540
Håkon HolstadFreidigH 13-14203584
Mikkel HoltFreidigH 13-14184323
Mathias Enebak IversenFreidigH 13-16C152256
Tora KittilsenFreidigD -10207404
Una KittilsenFreidigD -10206519
Vegard KittilsenFreidigH 13-14153660
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 11-12159543
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigN-åpen203578
Ane Malene KolstadFreidigD 11-12180130
Jo Even KolstadFreidigH 13-14179917
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 11-12192662
Kristian Fredrik LynumFreidigH 15-16195937
August MaskeFreidigH 11-12167110
Vera MelkildFreidigD 15-16180322
Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidigD 13-14186246
Vemund MølnvikFreidigH 11-12203492
Ella Fiskum NessFreidigD 11-12212806
Matias NissenFreidigH 13-14141639
Silje Marie NissenFreidigD 11-12212787
Solveig Louise NissenFreidigD -10211745
Håkon Høyem OlsenFreidigH 11-12180237
Frida OpheimFreidigD 17-20154345
Pernille OpheimFreidigD 17-20142526
Ola Garstad PettersenFreidigH 11-12
Dina ReitanFreidigD 15-16206043
Jostein RøFreidigH 13-14203648
Ella SandstadFreidigD -10181780
Lars SandstadFreidigH 13-14142524
Martin SelmerFreidigH 15-16198094
Tale Tannvik SkeiFreidigD 13-14131397
Mathea Spets StorhovFreidigD 11-12182074
Oskar Spets StorhovFreidigH 15-16182044
Simen Spets StorhovFreidigH 13-14203586
Vegard Lereim StorliFreidigH -10175985
Kristoffer Strømdal WikFreidigH -10179862
Maria Ulseth SylteFreidigD 15-16211561
Marie Bakken SørensenFreidigD 15-16203661
Oskar TangvoldFreidigH 11-1269072
Ine Bohnhorst TegdanFreidigN-åpen66753
Iver Dalsaune ThunFreidigH 11-12180850
Mathias VindalFreidigH 15-16203527
Maria Strømdal WikFreidigD -10213142

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar LyngenFrol ILH 15-16197745

Malvik IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil Kristoffer AuranMalvik ILH 13-14193042
Mads Andre AuranMalvik ILN-åpen193043
Oda Fuglem SjursenMalvik ILN-åpen96315
Silja FuglemMalvik ILN-åpen211848
Synnøve Iversen HosethMalvik ILN-åpen179809
Jens Husby AftretMalvik ILH 13-16C193040
Kenneth KjelaasMalvik ILH 13-14134259
Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik ILN-åpen179843
Wilma Falk-Larssen KrogsrudMalvik ILN-åpen179808
Øystein MoltumyrMalvik ILH 13-14188775
Thea WalsethMalvik ILD 13-16N207644
William P WalsethMalvik ILH 11-12211889

Melhus IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus ILH 11-12N149126
Espen KarlsenMelhus ILH 11-12N149106
Even LangørgenMelhus ILH 11-12N198003
Johannes LerliMelhus ILN-åpen211381
Kristoffer LerliMelhus ILH 11-12N197733
Michael OlsenMelhus ILH 11-12N148949
Peter Prytz JensenMelhus ILH 11-12N149203
Sander SandmoMelhus ILH 13-16N83225
Oskar StorlerMelhus ILH 11-12N120663
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILH 11-12N88704

Nidarøst OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OKN-åpen203650
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKH -10213649
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OKN-åpen213648
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OKN-åpen203644
Thomas GundersenNidarøst OKN-åpen213799
Tobias GundersenNidarøst OKH 13-16C211904
Aapo HaukiojaNidarøst OKH 11-12201157
Johannes LangaasNidarøst OKH 13-16C213810
Martin LøvåsNidarøst OKH 17-20480008
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OKN-åpen203646
Gaute RomundstadNidarøst OKN-åpen203645
Tord RomundstadNidarøst OKH 11-12203642
Nicholas Trent StendahlNidarøst OKN-åpen203643
Hedda SæbøNidarøst OKN-åpen203647
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKN-åpen119415

OL Trollelg (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Martinsen BekkvikOL TrollelgN-åpen209379
Mina Skottvoll GrindhagenOL TrollelgD 11-12N209393
Stina GåsøOL TrollelgN-åpen209453
Anders HaugskottOL TrollelgH 15-16134762
Thea JondumOL TrollelgD 17-20191405
Anders Berge MjølhusOL TrollelgN-åpen69057
Astrid Berge MjølhusOL TrollelgD -10165549
Guro Harbak MusumOL TrollelgD 11-12165525
Åsne Lønnebakke NorbergOL TrollelgD -10209454
Malin OpøienOL TrollelgD 15-16180340
Amalie SivertsenOL TrollelgN-åpen209513
Daniel SivertsenOL TrollelgH 13-16C203092
Lea SolliOL TrollelgN-åpen214400
Vilde SolliOL TrollelgN-åpen171153
Tobias SundOL TrollelgN-åpen204381
Sondre Holås SødringOL TrollelgH -10204383
Sofie ThonstadOL TrollelgN-åpen204384
Kristin TveitOL TrollelgD 11-12N146527
Karen VaagOL TrollelgN-åpen204385

Stjørdals-Blink Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink OrienteringH 11-12N
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink OrienteringN-åpen
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink OrienteringN-åpen
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink OrienteringH 11-12N
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 11-12153614

Wing OK (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OKD -10203539
Marte Myhr AmundsenWing OKD 15-16B160994
Stine Myhr AmundsenWing OKD 13-16C199546
Henrik BraathenWing OKH 13-16C145882
Kristine BraathenWing OKN-åpen202608
Eldrid BratsbergWing OKD 17-20199654
Sarah BrynhildsenWing OKD 15-16160996
Benjamin CallananWing OKN-åpen199653
Gabriel CallananWing OKH 13-14203540
Hallvard DahleWing OKH 15-16212467
Mona Eggen KongsbakWing OKD 13-14180068
Kristine Klock FletenWing OKD 17-20161005
Martine Klock FletenWing OKD 15-16145072
Birk GravdahlWing OKH 17-20145881
Tuva GrøtteWing OKD 11-12212440
Erik Hagen BergWing OKH 13-14212689
Kristina Hagen BergWing OKD 11-12N213747
Andreas Helland EriksenWing OKH 15-16160992
Ingeborg KolstadWing OKN-åpen118603
Ragnhild KolstadWing OKD 13-16N76101
Ella Eriksen KongsvikWing OKD 15-16B184438
Synne KvammeWing OKD 13-16C213255
Sofus H LindWing OKN-åpen213348
Petter Andreas LonaWing OKH 11-12212595
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OKH 15-16B184594
Arvid LyngstadWing OKH 17-20180173
Jakob Lundgren MelandWing OKH 11-12N212149
Trygve Annar NæssWing OKH 13-14203525
Martin Grøntvedt PedersenWing OKH 15-16184596
Anna RenolenWing OKD 15-16159018
Nikolai RenolenWing OKH 13-14172166
Astrid Oline Rinnan GreenWing OKD 11-12184595
Nora S. UtsethWing OKD 15-16B184546
Ådne Skjæveland JøssingWing OKH 15-16B184224
Johanne Stefanussen FloWing OKD 11-12199664
Ingvild Lauvstad SundeWing OKD 13-16C212522
Johanna SøraasWing OKN-åpen202338
Jonas VindalWing OKH 13-14161002

Annonser

IOF Eventor