Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 28 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 190 påmeldte deltakere.

N-åpen (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Andre AuranMalvik IL193043
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg209379
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203650
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering
Johan BjørkanByåsen IL211950
Kristine BraathenWing OK202608
Benjamin CallananWing OK199653
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Ida EilertsenByåsen IL211964
Sivert FolgerøFreidig206038
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203644
Oda Fuglem SjursenMalvik IL96315
Silja FuglemMalvik IL211848
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Stina GåsøOL Trollelg209453
Stine Gilje HagelerByåsen IL
Nora HalvorsenFreidig206044
Synnøve Iversen HosethMalvik IL179809
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK118603
Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL179843
Wilma Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL179808
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Johannes LerliMelhus IL211381
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203646
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Amalie SivertsenOL Trollelg209513
Lea SolliOL Trollelg214400
Vilde SolliOL Trollelg171153
Nicholas Trent StendahlNidarøst OK203643
Tobias SundOL Trollelg204381
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Johanna SøraasWing OK202338
Ine Bohnhorst TegdanFreidig66753
Sofie ThonstadOL Trollelg204384
Karen VaagOL Trollelg204385
Aksel VikenByåsen IL184064
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK119415
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Marita AskeFreidig212777
Thea EilertsenByåsen IL203786
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg165549
Solveig Louise NissenFreidig211745
Åsne Lønnebakke NorbergOL Trollelg209454
Ella SandstadFreidig181780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frid Sverresdotter EksethFreidig212823
Tuva GrøtteWing OK212440
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Guro Harbak MusumOL Trollelg165525
Ella Fiskum NessFreidig212806
Silje Marie NissenFreidig212787
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Johanne Stefanussen FloWing OK199664
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Skottvoll GrindhagenOL Trollelg209393
Kristina Hagen BergWing OK213747
Kristin TveitOL Trollelg146527

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidig186246
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541
Maren VikenByåsen IL145212

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Synne KvammeWing OK213255
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild KolstadWing OK76101
Thea WalsethMalvik IL207644

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Vera MelkildFreidig180322
Malin OpøienOL Trollelg180340
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Nora S. UtsethWing OK184546

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK199654
Ingeborg EideByåsen IL199727
Kristine Klock FletenWing OK161005
Thea JondumOL Trollelg191405
Frida OpheimFreidig154345
Pernille OpheimFreidig142526
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL175861

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Andreas Bruun RuiFreidig203587
Lars Endreseth BaaslandFreidig203628
Tristan HalvorsenFreidig176201
Hallvard HellevikFreidig180307
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Sondre Holås SødringOL Trollelg204383

H 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Aapo HaukiojaNidarøst OK201157
Sverre HellevikFreidig154340
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig203492
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Ola Garstad PettersenFreidig
Tord RomundstadNidarøst OK203642
Oskar TangvoldFreidig69072
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
William P WalsethMalvik IL211889

H 11-12N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL149126
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering
Espen KarlsenMelhus IL149106
Even LangørgenMelhus IL198003
Kristoffer LerliMelhus IL197733
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Michael OlsenMelhus IL148949
Peter Prytz JensenMelhus IL149203
Oskar StorlerMelhus IL120663
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Kristoffer AuranMalvik IL193042
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL134259
Jo Even KolstadFreidig179917
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig141639
Trygve Annar NæssWing OK203525
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL147482
Jonas VindalWing OK161002

H 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK145882
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Daniel SivertsenOL Trollelg203092

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL83225

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg134762
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL184175
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Mathias VindalFreidig203527

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Arvid LyngstadWing OK180173
Martin LøvåsNidarøst OK480008

Annonser

IOF Eventor