Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup 3
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: torsdag 30 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

Rekrutt (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Henrik KaiserSturla, IF203306
Martin KaiserSturla, IF203305
Bernard W. MoczulskiRøyken OL200376
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045

D -16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Helene EgerKongsberg OL215112
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015

D 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL123913
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Berit DanielsenTyrving IL159502
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Marianne Granum HelsvigNydalens SK137004
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering480176
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Siri MoholthKongsberg OL180239
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Marianne StrandseterTyrving IL211372
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Linda VerdeSturla, IF209838

H -16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Håkon LundKongsberg OL200597
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Lars BaklidKonnerud IL157168
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Arno GrønhovdModum OL77375
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Arild MoenKonnerud IL89527
Ole MyklemyrEiker OL200390
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Trond SmemoSturla, IF199647
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Marius StrandseterTyrving IL181111
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Iver SørensenSturla, IF82105
Rune SørensenSturla, IF189047
Harald ThonSturla, IF209837
Karl Anton UndelandSturla, IF159646
Tibor VáriSturla, IF159623

Annonser

IOF Eventor