Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 9
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 19 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 127 påmeldte deltakere.

N-åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig
Martine Sætre BeckNidarøst OK160971
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Johan BjørkanByåsen IL211950
Olav BjørkanByåsen IL179418
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Benjamin CallananWing OK199653
Jonatan Eikemo-NilsenFreidig
Theodor Eikemo-NilsenFreidig
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Eira Forsbak AsplemFreidig185929
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK145341
Silja FuglemMalvik IL211848
Erlend GrønliFreidig69051
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Odin GåsvikNidarøst OK160968
Stina GåsøOL Trollelg213092
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160969
Ingeborg KolstadWing OK118603
Anna Emilie LonaWing OK202250
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK160969
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203649
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Ole Ulseth SylteFreidig206049

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Marita AskeFreidig212777
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Vilde SolliOL Trollelg171153
Maria Strømdal WikFreidig213142

D11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Ella Fiskum NessFreidig212806
Anna Aurora NolteFreidig206048
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D11-12 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina Hagen BergWing OK213747

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL145212

D13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Stine AuneNidarøst OK213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515

D13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL213633

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Martine Klock FletenWing OK211296
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK157726
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Andrine VikenByåsen IL181017

D15-16 B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Nora S. UtsethWing OK184546

D17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida OpheimFreidig211565

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Tristan HalvorsenFreidig176201
Alf Petter LynumFreidig186849
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL147828
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Espen KarlsenMelhus IL149106
Kristoffer LerliMelhus IL197733
Petter Andreas LonaWing OK212595
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Vemund MølnvikFreidig213305
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Peter Prytz JensenMelhus IL149203
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Oskar StorlerMelhus IL215066
Vegard Ulseth SylteFreidig145066
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
William P WalsethMalvik IL211889
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL402777

H11-12 N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne GuttvikWing OK213289
Isak LiljedalFreidig206041
Michael OlsenMelhus IL148949
Sindre SaurStjørdals-Blink Orientering
Johannes TryggestadFreidig203497

H13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Håvard SingsaasKlubbløs175964
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H13-16 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Sander SandmoMelhus IL83225
Edvard StorlerMelhus IL211656

H13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Ler LøkkenMelhus IL88701

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin SelmerFreidig198094
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H15-16 B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Lundteigen AuneByåsen IL203796
Kristian GåsøFreidig152502
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

H17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin LøvåsNidarøst OK413072

Annonser

IOF Eventor