Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 26 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 183 påmeldte deltakere.

N-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alise Sundby BakkeFreidig206047
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203642
Olav BjørkanByåsen IL179418
Rannei BæverfjordByåsen IL212288
Signe BæverfjordByåsen IL212208
Theodor Eikemo-NilsenFreidig206032
Thea EilertsenByåsen IL203786
Sivert FolgerøFreidig203579
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK145341
Silja FuglemMalvik IL211848
Erlend GrønliFreidig176238
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Stina GåsøOL Trollelg213092
Stine Gilje HagelerByåsen IL
Nora HalvorsenFreidig206044
Rune HinselwoodFreidig203658
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160969
Fredrik JohannessenFreidig202167
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK118603
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Sofus H LindWing OK213348
Edvard Lundgren MelandWing OK213355
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203650
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Linnea Skaufel SimensenFreidig203583
Frida SkarpnesFreidig203491
Sofie Skjevdal-OtterstadFreidig204690
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Marion Dyrset StangenesByåsen IL212152
Nicholas Trent StendahlNidarøst OK203643
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg214403
Louise Hals StensrudOL Trollelg214405
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Sivert Sæther LevinFreidig186245
Ine Bohnhorst TegdanFreidig66753
Sofie ThonstadOL Trollelg212729

D -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Anonymisert AnonymisertFreidig211755
Marita AskeFreidig212777
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Erika Berg NervikFreidig175966
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frid Sverresdotter EksethFreidig212823
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Guro Harbak MusumOL Trollelg165525
Ella Fiskum NessFreidig212806
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig188746
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Silje Skaufel SimensenFreidig124919
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig185981

D11-12 N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Kristina Hagen BergWing OK213747
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK119415

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Maren VikenByåsen IL145212

D13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Synne KvammeWing OK213255
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515

D13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL213633

D15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Martine Klock FletenWing OK211296
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Vera MelkildFreidig180322
Malin OpøienOL Trollelg180340
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D15-16 B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Nora S. UtsethWing OK184546

D17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK199654
Oda Q FossumFreidig137114
Mirjam HalvorsrudMelhus IL71209
Frida OpheimFreidig211565
Pernille OpheimFreidig142526

H -10 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Andreas Bruun RuiFreidig203587
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK203652
Lars Endreseth BaaslandFreidig203628
Tristan HalvorsenFreidig176201
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig97755
Martin Moseid UlvenFreidig152366
Andreas Husby NøklebyeFreidig211743
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H11-12 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Sigurd Holbø DyrsetNidarøst OK213342
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Emil GrønliFreidig211762
Aapo HaukiojaNidarøst OK201157
Sverre HellevikFreidig154340
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL197733
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
Ola Garstad PettersenFreidig203408
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Tor-Kristian RødsjøByåsen IL203791
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Petter SyrstadFreidig203491
Oskar TangvoldFreidig69072
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
William P WalsethMalvik IL211889
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H11-12 N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL147828
Magne GuttvikWing OK213289
Espen KarlsenMelhus IL149106
Even LangørgenMelhus IL198003
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Michael OlsenMelhus IL148949
Peter Prytz JensenMelhus IL149203

H13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EideByåsen IL209976
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig141639
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Olaf Gilje SanneFreidig212738
Håvard SingsaasKlubbløs175964
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL147482
Edvard SørbyFreidig181457
Jonas VindalWing OK161002

H13-16 C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Kristian GåsøFreidig154344
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Edvard StorlerMelhus IL120662

H13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL83225

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin SelmerFreidig198094
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Mathias VindalFreidig203527

H15-16 B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

H17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Martin LøvåsNidarøst OK413072
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

Annonser

IOF Eventor