Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 30 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alise Sundby BakkeFreidig
Theodor Eikemo-NilsenFreidig
Nora HalvorsenFreidig206044
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Ole Ulseth SylteFreidig180719
Ine Bohnhorst TegdanFreidig66753

D -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Ella Fiskum NessFreidig212806
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig206048

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK203646
Maren VikenByåsen IL145212

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida OpheimFreidig211565

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Martine Klock FletenWing OK145072
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Vera MelkildFreidig180322
Anna RenolenWing OK159018
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BergeNTNUI154050
Una BratlieNTNUI408781
Kristine Klock FletenWing OK161005
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Linn HokholtNTNUI214837
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Solveig LøkenNTNUI98957
Pernille OpheimFreidig142526
Hedvig ÅstebølNTNUI181961
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Randi LillealternFreidig97757
Inger Anne RyenVerdal OK151037
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL196923
Rine HanssenByåsen IL76088
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hanne SvegårdByåsen IL211462

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig401037

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig176201
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig97755
Martin Moseid UlvenFreidig152366
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Sverre HellevikFreidig154340
August MaskeFreidig167110
Tord RomundstadNidarøst OK203642
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Matias NissenFreidig141639
Jostein RøFreidig203648
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Husby AftretMalvik IL193040

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Mats EidsmoFreidig179813
Håkon GrandeVerdal OK172260
Mathias HermstadFreidig159540
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Mathias VindalFreidig203527

H 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Bjørseth BerdalKrokstadøra IL128551
Olav Johannes DeelstraNTNUI79816
Jørgen FiskumFrol IL187167
Erik GustafssonNTNUI169149
Seppo JärvinenNTNUI208117
Harald KalagerNTNUI160790
Wolfgang KampelNTNUI158439
Ola KeiseråsIL Leik160506
Mathias Stensland LillevoldNTNUI123574
Morten Andreas NomeBSI - Orientering62085
Mats NordbrødenJärla Orientering184943
Adrian OpheimFreidig203662
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Åsmund SkomedalNTNUI209879
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian StensrudOL Trollelg66757
Mikkel SørensenNTNUI199259
Mihail UtkinWing OK199547
Asle Heide VaskinnMelhus IL88701
Thomas Natvig ÅrstadNTNUI158625

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kyrre AuranMalvik IL193006
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jan HageIL Leik187018
Øystein HusbyMalvik IL175795
Brage KeiseråsIL Leik206323
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK412799
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Agnar RenolenWing OK157222
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling ByeByåsen IL169813
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Geir OwrenFreidig400936
Geir PaulsenOL Trollelg179391

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tom BuggeByåsen IL211274
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Jan Erik KofoedNidarøst OK71409
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Direkte A3 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Resell NolteFreidig188746
Marit SchmidOL Trollelg66731
Jon VindalWing OK161004

Annonser

IOF Eventor